Teknik Özellikler :
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Marka | : Acer |
| Teknoloji | : DLP Projeksiyon |
| Projeksiyon Türü | : LED Projeksiyon |
| Parlaklık | : 300 ANSI lümen |
| 3D Özellik | : Yok |
| Kablosuz Kullanım (WiFi) | : Dahili WiFi |
| Görüntü Oranı | : 16:9 |
| Gerçek Çözünürlük | : 1920×1080 |
| Maksimum Çözünürlük | : 1920×1200 |
| Kontrast | : 5000:1 |
| Lamba Ömrü | : 20.000 Saat |
| Eko Lamba Ömrü | : 30.000 Saat |
| Lens Oranı | : 1.2 |
| Lamba Kodu | : LED |
| Lamba Tipi | : LED |
| Ethernet Arabirimi | : Yok |
| PJ Link | : Yok |
| AMX Kontrol | : Yok |
| Crestron Kontrol | : Yok |
| Video Uyumluluğu | : 720(750)60p, 720(750)50p, 1080(1125)60i, 1080(1125)50i, 1080(1125)25p, 1080(1125)24p, 1080(1125)24sF, 1080(1125)30p, 1080(1125)60p, 1080(1125)50p, VGA(640×480), WUXGA(1920×1200) |
| HDMI | : 1 adet |
| VGA | : Yok |
| MHL | : Yok |
| Component Video | : Yok |
| Monitör Out | : Yok |
| Composite Video | : Yok |
| S-Video | : Yok |
| USB Tip A | : Var |
| USB A Power | : Yok |
| USB Tip C | : Var |
| 3.5mm Stereo Mini Jack | : 1 adet |
| DVI-D | : Yok |
| DVI-I | : Yok |
| HD-SDI | : Yok |
| 5 x BNC | : Yok |
| 3D-Sync | : Yok |
| RCA (L/R) | : Yok |
| Mikrofon | : Yok |
| Kontrol Portları | : Bağlantı Terminalleri |
| RS232C | : Yok |
| RJ-45 | : Yok |
| M3 Remote | : Yok |
| USB Tip B | : Yok |
| 12V Trigger | : Yok |
| GPIO | : Yok |
| Çıkış Birimleri | : Bağlantı Terminalleri |
| Stereo Mini Jack 3.5mm | : 1 adet |
| Fan Sesi | : 29 dB |
| Eko Fan Sesi | : 25 dB |
| Lens Shift | : Yok |
| Yatay | : Yok |
| Dikey | : Yok |
| Keystone Correction | : Var |
| Yatay Düzeltme | : +/-15° |
| Dikey Düzeltme | : +/-30° |
| Kullanım Şekli | : Masaüstü |
| Hoparlör | : 5 W |
| Boyutlar (WxHxD) | : N/A |
| Ağırlık | : 775 gr |
| Tasarım | : Siyah |
| Enerji Tüketimi | : 30W |
| Güç Kaynağı | : 100-240V/50-60Hz |
| Garanti | : 2 Yıl Garantili |
| Kutu Aksesuarları | : N/A |
| Ekstra Özellikler | : Otomatik Portre Teknolojisi, Stantsız, Her Açıdan Görünen Projeksiyon, FHD Çözünürlük, Gözle Görülür Şekilde Artırılmış LED Parlaklığı, Acer TrueHarmony Özellikli Bluetooth Hoparlör, Entegre Pil, Kablosuz Projeksiyon, USB Type-C ile Hem Görüntü Hem Şarj, 30.000 Saate Varan Kullanım Ömrü, |























There are no reviews yet.