Teknik Özellikler :
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Marka | : Acer |
| Ekstra Özellikler-1 | : ColorBoost3D™ Acer ColorSafe II Acer LumiSense™ Acer BlueLightShield™ Entegre Hoparlörler1 |
| Teknoloji | : DLP Projeksiyon |
| Projeksiyon Türü | : Giriş Seviye Projeksiyon |
| Parlaklık | : 4000 ANSI lümen |
| 3D Özellik | : Var |
| Kablosuz Kullanım (WiFi) | : Opsiyonel |
| Görüntü Oranı | : 16:9 |
| Gerçek Çözünürlük | : 800×600 |
| Maksimum Çözünürlük | : 1024×768 |
| Kontrast | : 20000:1 |
| Lamba Ömrü | : 10.000 Saat |
| Lens Oranı | : 1.94 – 2.16 |
| Lamba Kodu | : MR.JR711.001 |
| Lamba Tipi | : 220 W |
| Video Uyumluluğu | : 720(750)50p, 1080(1125)60i, 1080(1125)50i, 1080(1125)25p, 1080(1125)24p, 1080(1125)24sF, 1080(1125)30p, 1080(1125)60p, 1080(1125)50p, VGA(640×480), WUXGA(1920×1200) |
| Bağlantı Özelliği | : Bağlantı Terminalleri |
| HDMI | : Var |
| VGA | : Var |
| Monitör Out | : Var |
| Composite Video | : Var |
| S-Video | : Var |
| USB A Power | : Var |
| 3.5mm Stereo Mini Jack | : Var |
| Kontrol Portları | : Bağlantı Terminalleri |
| RS232C | : Var |
| Çıkış Birimleri | : Bağlantı Terminalleri |
| Stereo Mini Jack 3.5mm | : Var |
| Fan Sesi | : 32 dB |
| Eko Fan Sesi | : 24 dB |
| Keystone Correction | : Var |
| Dikey Düzeltme | : -40°/+40° |
| Kullanım Şekli | : Masa Üstü veya Tavana Asarak Kullanım |
| Hoparlör | : 3 W |
| Boyutlar (WxHxD) | : 315 x 214 x 98 mm |
| Ağırlık | : 2,80 kg |
| Tasarım | : Siyah |
| Enerji Tüketimi | : 275 W |
| Güç Kaynağı | : 100-240V/ 50-60Hz |
| Garanti | : 2 Yıl Garanti |
| Kutu Aksesuarları | : Güç Kablosu, VGA Kablosu, Uzaktan Kumanda, Hızlı Başlangıç Kılavuzu |






















There are no reviews yet.