Teknik Özellikler :
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Marka | : Acer |
| Teknoloji | : DLP Projeksiyon |
| Projeksiyon Türü | : Giriş Seviye Projeksiyon |
| Parlaklık | : 3600 ANSI lümen |
| 3D Özellik | : Var |
| Kablosuz Kullanım (WiFi) | : Opsiyonel |
| Görüntü Oranı | : 4:3 |
| Gerçek Çözünürlük | : 800×600 |
| Maksimum Çözünürlük | : 1920×1200 |
| Kontrast | : 20000:1 |
| Lamba Ömrü | : 5.000 Saat |
| Eko Lamba Ömrü | : 12.000 Saat |
| Lens Oranı | : 1.94-2.16 |
| Lamba Kodu | : MC.JPV11.001 |
| Lamba Tipi | : 203 W |
| Video Uyumluluğu | : 720(750)50p, 1080(1125)60i, 1080(1125)50i, 1080(1125)25p, 1080(1125)24p, 1080(1125)24sF, 1080(1125)30p, 1080(1125)60p, 1080(1125)50p, VGA(640×480), WUXGA(1920×1200) |
| Bağlantı Özelliği | : Bağlantı Terminalleri |
| HDMI | : Var |
| VGA | : Var |
| Composite Video | : Var |
| USB A Power | : Var |
| 3.5mm Stereo Mini Jack | : Var |
| Kontrol Portları | : Bağlantı Terminalleri |
| USB Tip B | : Var |
| Stereo Mini Jack 3.5mm | : Var |
| Fan Sesi | : 33 dB |
| Eko Fan Sesi | : 27 dB |
| Keystone Correction | : Var |
| Yatay Düzeltme | : -40°/+40° |
| Dikey Düzeltme | : Yok |
| Kullanım Şekli | : Film veya Cam ile Arkadan Yansıtma Tavana Asarak Masaüstü |
| Hoparlör | : 3 W |
| Boyutlar (WxHxD) | : 315 x 98 x 214 mm |
| Ağırlık | : 2.71 kg |
| Tasarım | : Beyaz |
| Enerji Tüketimi | : 240 W |
| Güç Kaynağı | : 100-240V/ 50-60Hz |
| Garanti | : 2 Yıl Garanti |
| Kutu Aksesuarları | : Garanti Belgesi Güvenlik Kartı Uzaktan Kumanda Ve Piller VGA Bilgisayar Kablosu Kullanım Kılavuzu (CD) Güç Kablosu |
| Ekstra Özellikler | : 3D Projeksiyon |























There are no reviews yet.