Teknik Özellikler :
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Marka | : Acer |
| Teknoloji | : DLP Projeksiyon |
| Projeksiyon Türü | : Full HD Projeksiyon |
| Parlaklık | : 3500 ANSI lümen |
| 3D Özellik | : Var |
| Kablosuz Kullanım (WiFi) | : Var |
| Görüntü Oranı | : 16:9 |
| Gerçek Çözünürlük | : 1920×1080 |
| Maksimum Çözünürlük | : 1920×1200 |
| Kontrast | : 20000:1 |
| Lamba Ömrü | : 5.000 Saat |
| Eko Lamba Ömrü | : 15.000 Saat |
| Lens Oranı | : 1.37 – 1.66 |
| Lamba Kodu | : MC.JRD11.001 |
| Lamba Tipi | : 210W |
| Ethernet Arabirimi | : Yok |
| PJ Link | : Var |
| AMX Kontrol | : Yok |
| Crestron Kontrol | : Yok |
| Video Uyumluluğu | : 720(750)50p, 1080(1125)60i, 1080(1125)50i, 1080(1125)25p, 1080(1125)24p, 1080(1125)24sF, 1080(1125)30p, 1080(1125)60p, 1080(1125)50p, VGA(640×480), WUXGA(1920×1200) |
| Bağlantı Özelliği | : Bağlantı Terminalleri |
| HDMI | : 2 adet |
| VGA | : Var |
| MHL | : Yok |
| Component Video | : Yok |
| Monitör Out | : Var |
| Composite Video | : Yok |
| S-Video | : Yok |
| USB Tip A | : Var |
| USB A Power | : Yok |
| USB Tip C | : Yok |
| 3.5mm Stereo Mini Jack | : Var |
| DVI-D | : Yok |
| DVI-I | : Yok |
| HD-SDI | : Yok |
| 5 x BNC | : Yok |
| DisplayPort | : Yok |
| 3D-Sync | : Yok |
| RCA (L/R) | : Yok |
| Mikrofon | : Yok |
| Kontrol Portları | : Bağlantı Terminalleri |
| RS232C | : Var |
| RJ-45 | : Var |
| M3 Remote | : Yok |
| USB Tip B | : Var |
| 12V Trigger | : Yok |
| GPIO | : Yok |
| Çıkış Birimleri | : Bağlantı Terminalleri |
| Stereo Mini Jack 3.5mm | : Var |
| Fan Sesi | : 29 dB |
| Eko Fan Sesi | : 26 dB |
| Lens Shift | : Yok |
| Yatay | : Yok |
| Dikey | : Yok |
| Keystone Correction | : Var |
| Yatay Düzeltme | : 30 |
| Dikey Düzeltme | : 30 |
| Kullanım Şekli | : Film veya Cam ile Arkadan Yansıtma Tavana Asarak Masaüstü |
| Hoparlör | : 2 W |
| Boyutlar (WxHxD) | : 315x98x214mm |
| Ağırlık | : 2.60 kg |
| Tasarım | : Beyaz |
| Enerji Tüketimi | : 270W |
| Güç Kaynağı | : 100-240V/ 50-60Hz |
| Garanti | : 2 Yıl Garantili |
| Kutu Aksesuarları | : Güç Kablosu, VGA Kablosu, Uzaktan Kumanda, Hızlı Başlangıç Kılavuzu Ve CD |
| Ekstra Özellikler | : 3D Projeksiyon, Full HD, Multimedia |























There are no reviews yet.