Teknik Özellikler :
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Marka | : Acer |
| Teknoloji | : DLP Projeksiyon |
| Projeksiyon Türü | : Full HD Projeksiyon |
| Gerçek Çözünürlük | : 1920×1080 |
| Maksimum Çözünürlük | : 1920×1200 |
| HDMI | : Var |
| VGA | : Yok |
| Boyutlar (WxHxD) | : 289x233x91mm |
| Ağırlık | : 2.3 kg |
| Tasarım | : Siyah |
| Enerji Tüketimi | : 240W |
| Garanti | : 2 Yıl |






















There are no reviews yet.