| Parlaklık Aralığı | 6001-10000 ANSI |
|---|---|
| Parlaklık | 8000 ANSI lümen |
| Gerçek Çöz. | 1920×1080 |
| Kontrast Aralığı | 5001-10000:1 |
| Teknoloji | 1 Chip DLP |
| Marka | Barco |
| Projeksiyon Türü | Profesyonel |
| Görüntü Oranı | 16:9 |
| Maksimum Çöz. | 1920×1200 |
| Kontrast | 7500:1 |
| Lamba Ömrü | 2000 saat |
| Eko Lamba Ömrü | 2500 saat |
| Lamba Tipi | 2x300W UHP |
| Lamba Kodu | R9801272 |
| Lens Oranı | optionel |
| Video Uyumluluğu | pal HDTV (1080p-1080i-720p) NTSC secam |
| Giriş Birimleri | BAĞLANTI TERMİNALLERİ |
| HDMI | VAR |
| D-Sub 15 pin ( VGA ) | VAR |
| Composite Video | VAR |
| S-Video | VAR |
| USB Tip A | YOK |
| Component Video ( RGB ) | VAR |
| 3.5mm Stereo Mini Jack | VAR |
| DVI-D | VAR |
| DVI-I | YOK |
| HD-SDI | YOK |
| 5 x BNC | VAR |
| Mini HDMI | YOK |
| Displayport | VAR |
| 3D-Sync | YOK |
| RCA (Sağ. Sol) | YOK |
| Mikrofon | YOK |
| Kontrol Portları | BAĞLANTI TERMİNALLERİ |
| RS232C | VAR |
| RJ45 ( Network ) | VAR (TCP-IP) |
| M3 Remote | YOK |
| USB Tip B | YOK |
| 12V Trigger | VAR (programmable) |
| GPIO | YOK |
| Çıkış Birimleri | BAĞLANTI TERMİNALLERİ |
| D-Sub 15 pin VGA (Çıkış) | VAR |
| Mini Jack 3.5mm (Out) | VAR |
| Fan Sesi | NA dB |
| Eko Fan Sesi | NA dB |
| Ekstra Özellikler | INFITEC-EX 3D 3D Full HD 24/7 Operation VIDI lamp technology CRESTRON VizSim Color Wheel AMX 30bit RGB |
| Lens Shift | VAR |
| Yatay Lens Shift | var |
| Dikey Lens Shift | var |
| Keystone | Var |
| Yatay Düzeltme | VAR |
| Dikey Düzeltme | VAR |
| Kullanım Şekli | Film veya Cam ile Arkadan Yansıtma Tavana Asarak Masaüstü |
| Hoparlör | YOK |
| Boyutlar (WxHxD) | 510x233x376 |
| Ağırlık | 12.6 kg |
| Tasarım | BLACK Metalic |
| Enerji Tüketimi | 850 W |
| Güç Kaynağı | 100 ~ 240 V / 50 ~ 60 Hz |
| Kutu Aksesuarları | Garanti Belgesi Güvenlik Kartı Uzaktan Kumanda Ve Piller VGA Bilgisayar Kablosu Kullanım Kılavuzu (CD) Güç Kablosu |
| Garanti | 3 YIL yıl |
| Teslimat Seçenekleri | Proje ürünü, SATIŞ DEPARTMANI ile irtibat kurunuz. |
| Ağırlık Aralığı | 10+ |
Full HD Projeksiyon, Projeksiyon ve Sistemleri, Projeksiyonlar
BARCO F32 8000 lümen 1920×1080 Full HD 1Chip DLP Projeksiyon
| Marka | Barco |
|---|






















There are no reviews yet.