| Parlaklık Aralığı | 10000+ ANSI |
|---|---|
| Parlaklık | 12000 ANSI lümen |
| Gerçek Çöz. | 4096×2160 |
| Kontrast Aralığı | 1-2000:1 |
| Teknoloji | 3 Chip DLP |
| Marka | Barco |
| Projeksiyon Türü | Profesyonel |
| Görüntü Oranı | 16:10 |
| Maksimum Çöz. | 4096×2160 |
| Kontrast | 2000:1 |
| Lamba Ömrü | 1500 saat |
| Eko Lamba Ömrü | 2000 saat |
| Lamba Tipi | 2kW Xenon |
| Lamba Kodu | R9843080 |
| Lens Oranı | Opsiyonel Lensler |
| Video Uyumluluğu | SECAM (B/D/G/K/K1/L) 576i) NTSC (3.58/4.43) SDTV (480i PAL (B/D/G/H/I/M/N) 576p) EDTV (480p 1080I 1080p) HDTV (720p |
| Giriş Birimleri | BAĞLANTI TERMİNALLERİ |
| HDMI | Yok |
| D-Sub 15 pin ( VGA ) | Var |
| Composite Video | Var |
| S-Video | Var |
| USB Tip A | Yok |
| Component Video ( RGB ) | Yok |
| 3.5mm Stereo Mini Jack | Yok |
| DVI-D | Var |
| DVI-I | Yok |
| HD-SDI | Yok |
| 5 x BNC | Var |
| Mini HDMI | Yok |
| Displayport | Yok |
| 3D-Sync | Yok |
| RCA (Sağ. Sol) | Yok |
| Mikrofon | Yok |
| Kontrol Portları | BAĞLANTI TERMİNALLERİ |
| RS232C | Var |
| RJ45 ( Network ) | Yok |
| M3 Remote | Yok |
| USB Tip B | Yok |
| 12V Trigger | Yok |
| GPIO | Yok |
| Çıkış Birimleri | BAĞLANTI TERMİNALLERİ |
| D-Sub 15 pin VGA (Çıkış) | Var |
| Mini Jack 3.5mm (Out) | Yok |
| Fan Sesi | 40 dB |
| Eko Fan Sesi | 35 dB |
| Ekstra Özellikler | Warping geometric correction DynaColor Edge Blending |
| Lens Shift | Var |
| Yatay Lens Shift | 110 |
| Dikey Lens Shift | 65 |
| Keystone | Yok |
| Yatay Düzeltme | Yok |
| Dikey Düzeltme | Yok |
| Kullanım Şekli | Tavana Asarak Önden veya Arkadan Yansıtma |
| Hoparlör | Yok |
| Boyutlar (WxHxD) | 590x345x913 |
| Ağırlık | 70 kg |
| Tasarım | Siyah |
| Enerji Tüketimi | 2800 W |
| Güç Kaynağı | 100 ~ 220 V / 50 ~ 60 Hz |
| Kutu Aksesuarları | VGA Bilgisayar Kablosu Güç Kablosu Garanti Belgesi Güvenlik Kartı Kullanım Kılavuzu (CD) Uzaktan Kumanda Ve Piller |
| Teslimat Seçenekleri | Proje ürünü, SATIŞ DEPARTMANI ile irtibat kurunuz. |
| Ağırlık Aralığı | 10+ |
Full HD Projeksiyon, Projeksiyon ve Sistemleri, Projeksiyonlar
Barco GALAXY NW-12 12000 lümen 4096×2160 4K 3CHIP DLP Projeksiyon Cihazı
| Marka | Barco |
|---|






















There are no reviews yet.