| Parlaklık Aralığı | 10000+ ANSI |
|---|---|
| Parlaklık | 40000 ANSI Lümen |
| Gerçek Çöz. | 2048×1080 |
| Kontrast Aralığı | 1-2000:1 |
| Teknoloji | 3 Chip DLP |
| Marka | Barco |
| Projeksiyon Türü | Profesyonel |
| Görüntü Oranı | 16:10 |
| Maksimum Çöz. | 2048×1080 |
| Kontrast | 2000:1 |
| Lamba Ömrü | 500 saat |
| Eko Lamba Ömrü | 750 saat |
| Lamba Tipi | 7kW xenon |
| Lamba Kodu | 5811100795-S |
| Lens Oranı | Opsiyonel Lensler |
| Video Uyumluluğu | EDTV (480p 1080p) HDTV (720p SECAM (B/D/G/K/K1/L) 576i) 1080I NTSC (3.58/4.43) SDTV (480i PAL (B/D/G/H/I/M/N) 576p) |
| Giriş Birimleri | BAĞLANTI TERMİNALLERİ |
| HDMI | Yok |
| D-Sub 15 pin ( VGA ) | Var |
| Composite Video | Var |
| S-Video | Var |
| USB Tip A | Yok |
| Component Video ( RGB ) | Var |
| 3.5mm Stereo Mini Jack | Yok |
| DVI-D | Yok |
| DVI-I | Var |
| HD-SDI | Var |
| 5 x BNC | Var |
| Mini HDMI | Yok |
| Displayport | Var |
| 3D-Sync | Var |
| RCA (Sağ. Sol) | Var |
| Mikrofon | Yok |
| Kontrol Portları | BAĞLANTI TERMİNALLERİ |
| RS232C | Var |
| RJ45 ( Network ) | Var |
| M3 Remote | Var |
| USB Tip B | Yok |
| 12V Trigger | Yok |
| GPIO | Yok |
| Çıkış Birimleri | BAĞLANTI TERMİNALLERİ |
| D-Sub 15 pin VGA (Çıkış) | Var |
| Mini Jack 3.5mm (Out) | Var |
| Fan Sesi | 61 dB |
| Eko Fan Sesi | TBD |
| Ekstra Özellikler | Passive Infitec (Optional) CRESTRON Active Eyewear (Optional) AMX Passive Circular ( Optional) Horizontal and Vertical Edge Blending |
| Lens Shift | Var |
| Yatay Lens Shift | 112 |
| Dikey Lens Shift | 30 |
| Keystone | Yok |
| Yatay Düzeltme | Yok |
| Dikey Düzeltme | Yok |
| Kullanım Şekli | 360 derece |
| Hoparlör | Yok |
| Boyutlar (WxHxD) | 1025x900x1320mm |
| Ağırlık | 210 kg |
| Tasarım | Siyah |
| Enerji Tüketimi | 8000 W |
| Güç Kaynağı | 100 ~ 240 V / 50 ~ 60 Hz |
| Kutu Aksesuarları | Güvenlik Kartı Uzaktan Kumanda Ve Piller VGA Bilgisayar Kablosu Güç Kablosu Kullanım Kılavuzu (CD) Garanti Belgesi |
| Teslimat Seçenekleri | Proje ürünü, SATIŞ DEPARTMANI ile irtibat kurunuz. |
| Ağırlık Aralığı | 10+ |
Full HD Projeksiyon, Projeksiyon ve Sistemleri, Projeksiyonlar
Barco HDQ-2K40 40000 lümen 2048×1080 3CHIP DLP Projeksiyon
| Marka | Barco |
|---|






















There are no reviews yet.