| Parlaklık Aralığı | 10000+ ANSI |
|---|---|
| Parlaklık | 35000 ANSI lümen |
| Gerçek Çöz. | 4096×2160 |
| Kontrast Aralığı | 1-2000:1 |
| Teknoloji | 3 Chip DLP |
| Marka | Barco |
| Projeksiyon Türü | Profesyonel |
| Görüntü Oranı | 16:10 |
| Maksimum Çöz. | 4096×2160 |
| Kontrast | 2000:1 |
| Lamba Ömrü | 500 saat |
| Eko Lamba Ömrü | 500 saat |
| Lamba Tipi | 6.5kW Xenon |
| Lamba Kodu | R9855966M |
| Lens Oranı | optionel |
| Video Uyumluluğu | Up to 4k 60p |
| Giriş Birimleri | BAĞLANTI TERMİNALLERİ |
| HDMI | VAR |
| D-Sub 15 pin ( VGA ) | YOK |
| Composite Video | YOK |
| S-Video | YOK |
| USB Tip A | YOK |
| Component Video ( RGB ) | YOK |
| 3.5mm Stereo Mini Jack | YOK |
| DVI-D | YOK |
| DVI-I | YOK |
| HD-SDI | VAR |
| 5 x BNC | VAR |
| Mini HDMI | YOK |
| Displayport | VAR |
| 3D-Sync | VAR |
| RCA (Sağ. Sol) | YOK |
| Mikrofon | YOK |
| Kontrol Portları | BAĞLANTI TERMİNALLERİ |
| RS232C | VAR |
| RJ45 ( Network ) | VAR (TCP-IP) |
| M3 Remote | YOK |
| USB Tip B | YOK |
| 12V Trigger | YOK |
| GPIO | YOK |
| Çıkış Birimleri | BAĞLANTI TERMİNALLERİ |
| D-Sub 15 pin VGA (Çıkış) | YOK |
| Mini Jack 3.5mm (Out) | YOK |
| Fan Sesi | 61 dB |
| Eko Fan Sesi | 61 dB |
| Ekstra Özellikler | Integrated web server CRESTRON DC communicator AMX MCM Warp 3GHDSDI ready 2xDP input Rugged and Fully Integrated Design XLD HD lens |
| Lens Shift | VAR |
| Yatay Lens Shift | 70 |
| Dikey Lens Shift | 30 |
| Keystone | Var |
| Yatay Düzeltme | VAR |
| Dikey Düzeltme | VAR |
| Kullanım Şekli | Film veya Cam ile Arkadan Yansıtma Tavana Asarak Masaüstü |
| Hoparlör | YOK |
| Boyutlar (WxHxD) | 1025x900x1320 |
| Ağırlık | 210 kg |
| Tasarım | BLACK |
| Enerji Tüketimi | 8000 W |
| Güç Kaynağı | 100 ~ 240 V / 50 ~ 60 Hz |
| Kutu Aksesuarları | Garanti Belgesi Güvenlik Kartı Uzaktan Kumanda Ve Piller VGA Bilgisayar Kablosu Kullanım Kılavuzu (CD) Güç Kablosu |
| Garanti | 3 YIL yıl |
| Teslimat Seçenekleri | Proje ürünü, SATIŞ DEPARTMANI ile irtibat kurunuz. |
| Ağırlık Aralığı | 10+ |
Projeksiyon ve Sistemleri, Projeksiyonlar, Sinema Projeksiyon
BARCO HDQ-4K35 35000 lümen 4096×2160 4K 3Chip DLP 4K Projeksiyon
| Marka | Barco |
|---|























There are no reviews yet.