| Parlaklık Aralığı | 6001-10000 ANSI |
|---|---|
| Parlaklık | 8300 ANSI Lümen |
| Gerçek Çöz. | 1920×1200 |
| Kontrast Aralığı | 1-2000:1 |
| Teknoloji | 3 Chip DLP |
| Marka | Barco |
| Projeksiyon Türü | Profesyonel |
| Görüntü Oranı | 16:10 |
| Maksimum Çöz. | 1920×1200 |
| Kontrast | 1800:1 |
| Lamba Ömrü | 1500 saat |
| Eko Lamba Ömrü | 2000 saat |
| Lamba Tipi | 2x350W NSH |
| Lamba Kodu | R9801015 |
| Lens Oranı | Opsiyonel Lensler |
| Video Uyumluluğu | PAL (B/D/G/H/I/M/N) 576p) 1080I EDTV (480p 1080p) HDTV (720p SECAM (B/D/G/K/K1/L) 576i) NTSC (3.58/4.43) SDTV (480i |
| Giriş Birimleri | BAĞLANTI TERMİNALLERİ |
| HDMI | 2 adet |
| D-Sub 15 pin ( VGA ) | Var |
| Composite Video | Yok |
| S-Video | Yok |
| USB Tip A | Yok |
| Component Video ( RGB ) | Yok |
| 3.5mm Stereo Mini Jack | Yok |
| DVI-D | Yok |
| DVI-I | Yok |
| HD-SDI | Yok |
| 5 x BNC | Var |
| Mini HDMI | Yok |
| Displayport | Yok |
| 3D-Sync | Yok |
| RCA (Sağ. Sol) | Yok |
| Mikrofon | Yok |
| Kontrol Portları | BAĞLANTI TERMİNALLERİ |
| RS232C | Var |
| RJ45 ( Network ) | Var |
| M3 Remote | Yok |
| USB Tip B | Yok |
| 12V Trigger | Yok |
| GPIO | Yok |
| Çıkış Birimleri | BAĞLANTI TERMİNALLERİ |
| D-Sub 15 pin VGA (Çıkış) | Var |
| Mini Jack 3.5mm (Out) | Yok |
| Fan Sesi | 43 dB |
| Eko Fan Sesi | 37 dB |
| Ekstra Özellikler | Interchangeable lenses 8K lumens DMD prism |
| Lens Shift | Var |
| Yatay Lens Shift | 100 |
| Dikey Lens Shift | 30 |
| Keystone | Yok |
| Yatay Düzeltme | Yok |
| Dikey Düzeltme | Yok |
| Kullanım Şekli | Tavana Asarak Masaüstü |
| Hoparlör | Yok |
| Boyutlar (WxHxD) | 670x265x530 |
| Ağırlık | 32.5 kg |
| Tasarım | Beyaz |
| Enerji Tüketimi | 910 W |
| Güç Kaynağı | 100 ~ 220 V / 50 ~ 60 Hz |
| Kutu Aksesuarları | Garanti Belgesi Güvenlik Kartı Uzaktan Kumanda Ve Piller VGA Bilgisayar Kablosu Kullanım Kılavuzu (CD) Güç Kablosu |
| Teslimat Seçenekleri | Proje ürünü, SATIŞ DEPARTMANI ile irtibat kurunuz. |
| Ağırlık Aralığı | 10+ |
Full HD Projeksiyon, Projeksiyon ve Sistemleri, Projeksiyonlar
Barco MSWU-81E 8300 lümen 1920×1200 Full HD 3CHIP DLP Projeksiyon Cihazı
| Marka | Barco |
|---|






















There are no reviews yet.