Teknik Özellikler :
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Marka | : Barco |
| Teknoloji | : DLP Projeksiyon |
| Projeksiyon Türü | : Profesyonel Projeksiyon |
| Parlaklık | : 4750 ANSI lümen |
| Kablosuz Kullanım (WiFi) | : Opsiyonel |
| Gerçek Çözünürlük | : 1280×800 |
| Maksimum Çözünürlük | : 1920×1200 |
| Kontrast | : 1800:1 |
| Lamba Ömrü | : 1500 Saat |
| Eko Lamba Ömrü | : 3500 Saat |
| Lamba Kodu | : R9832771 |
| PJ Link | : Var |
| AMX Kontrol | : Var |
| Crestron Kontrol | : Var |
| Bağlantı Özelliği | : Bağlantı Terminalleri |
| HDMI | : Var |
| VGA | : Var |
| MHL | : Yok |
| Component Video | : Var |
| Composite Video | : Var |
| USB Tip A | : Yok |
| USB A Power | : Yok |
| USB Tip C | : Yok |
| 3.5mm Stereo Mini Jack | : Var |
| DVI-D | : Var |
| DVI-I | : Yok |
| HD-SDI | : Yok |
| 5 x BNC | : Var |
| Kontrol Portları | : Bağlantı Terminalleri |
| RS232C | : Var |
| RJ-45 | : Var |
| USB Tip B | : Var |
| Fan Sesi | : 42 dB |
| Eko Fan Sesi | : 37 dB |
| Lens Shift | : Var |
| Yatay | : Var |
| Dikey | : Var |
| Keystone Correction | : Var |
| Yatay Düzeltme | : Var |
| Dikey Düzeltme | : Var |
| Hoparlör | : Yok |
| Boyutlar (WxHxD) | : 460x209x446mm |
| Ağırlık | : 12 kg |
| Tasarım | : Beyaz |
| Enerji Tüketimi | : 480W |
| Garanti | : 2 Yıl Garanti |
| Kutu Aksesuarları | : Güç Kablosu, VGA Kablosu, Uzaktan Kumanda, Hızlı Başlangıç Kılavuzu |























There are no reviews yet.