| Parlaklık Aralığı | 4001-6000 ANSI |
|---|---|
| Parlaklık | 5900 Ansi Lümen |
| Gerçek Çöz. | 1920×1200 |
| Kontrast Aralığı | 2001-5000:1 |
| Teknoloji | 1 Chip DLP |
| Marka | Barco |
| Projeksiyon Türü | Profesyonel |
| Görüntü Oranı | 16:10 |
| Maksimum Çöz. | 1920×1200 |
| Kontrast | 4800:1 |
| Lamba Ömrü | 1500 saat |
| Eko Lamba Ömrü | 2000 saat |
| Lamba Tipi | 465 W Ushio |
| Lamba Kodu | R9832771 |
| Lens Oranı | Opsiyonel Lensler |
| Video Uyumluluğu | HDTV (720p SECAM (B/D/G/K/K1/L) 576i) NTSC (3.58/4.43) 1080I SDTV (480i PAL (B/D/G/H/I/M/N) 576p) EDTV (480p 1080p) |
| Giriş Birimleri | BAĞLANTI TERMİNALLERİ |
| HDMI | Var |
| D-Sub 15 pin ( VGA ) | Var |
| Composite Video | Yok |
| S-Video | Yok |
| USB Tip A | Yok |
| Component Video ( RGB ) | Yok |
| 3.5mm Stereo Mini Jack | Yok |
| DVI-D | Var |
| DVI-I | Yok |
| HD-SDI | Yok |
| 5 x BNC | Yok |
| Mini HDMI | Yok |
| Displayport | Yok |
| 3D-Sync | Yok |
| RCA (Sağ. Sol) | Yok |
| Mikrofon | Yok |
| Kontrol Portları | BAĞLANTI TERMİNALLERİ |
| RS232C | Var |
| RJ45 ( Network ) | Var |
| M3 Remote | Yok |
| USB Tip B | Yok |
| 12V Trigger | Yok |
| GPIO | Yok |
| Çıkış Birimleri | BAĞLANTI TERMİNALLERİ |
| D-Sub 15 pin VGA (Çıkış) | Var |
| Mini Jack 3.5mm (Out) | Yok |
| Fan Sesi | 40 dB |
| Eko Fan Sesi | 37 dB |
| Ekstra Özellikler | CRESTRON Button Free AMX ClickShare support Cable Free |
| Lens Shift | Var |
| Yatay Lens Shift | 100 |
| Dikey Lens Shift | 28 |
| Keystone | Yok |
| Yatay Düzeltme | Yok |
| Dikey Düzeltme | Yok |
| Kullanım Şekli | Tavana Asarak Masaüstü |
| Hoparlör | Yok |
| Boyutlar (WxHxD) | 475x254x565 |
| Ağırlık | 17 kg |
| Tasarım | Beyaz |
| Enerji Tüketimi | 585 W |
| Güç Kaynağı | 100 ~ 220 V / 50 ~ 60 Hz |
| Kutu Aksesuarları | Kullanım Kılavuzu (CD) Garanti Belgesi Güvenlik Kartı Uzaktan Kumanda Ve Piller VGA Bilgisayar Kablosu Güç Kablosu |
| Teslimat Seçenekleri | Aynı Gün Kargo |
| Hediye | Wireless için Barco ClicKShare Eklenebilir ! |
| Ağırlık Aralığı | 10+ |
Full HD Projeksiyon, Projeksiyon ve Sistemleri, Projeksiyonlar
Barco PGWU-61B 5900 lümen 1920×1200 Full HD DLP Projeksiyon Cihazı
| Marka | Barco |
|---|























There are no reviews yet.