| Parlaklık Aralığı | 6001-10000 ANSI |
|---|---|
| Parlaklık | 6200 Ansi Lümen |
| Gerçek Çöz. | 1280×800 |
| Kontrast Aralığı | 2001-5000:1 |
| Teknoloji | 1 Chip DLP |
| Marka | Barco |
| Projeksiyon Türü | Profesyonel |
| Görüntü Oranı | 16:10 |
| Maksimum Çöz. | 1920×1200 |
| Kontrast | 4400:1 |
| Lamba Ömrü | 2000 saat |
| Eko Lamba Ömrü | 3000 saat |
| Lamba Tipi | 465W |
| Lamba Kodu | R9832774 |
| Lens Oranı | 1.58-3.0 |
| Video Uyumluluğu | 1125i(1080i/50/60) 625(576i) 525p(480p) 525i(480i) 1125p(1080/50/60) 750p(720p/50/60) |
| Giriş Birimleri | BAĞLANTI TERMİNALLERİ |
| HDMI | VAR |
| D-Sub 15 pin ( VGA ) | VAR |
| Composite Video | VAR |
| S-Video | VAR |
| USB Tip A | YOK |
| Component Video ( RGB ) | VAR |
| 3.5mm Stereo Mini Jack | YOK |
| DVI-D | VAR |
| DVI-I | YOK |
| HD-SDI | YOK |
| 5 x BNC | VAR |
| Mini HDMI | YOK |
| Displayport | VAR |
| 3D-Sync | YOK |
| RCA (Sağ. Sol) | VAR |
| Mikrofon | YOK |
| Kontrol Portları | BAĞLANTI TERMİNALLERİ |
| RS232C | VAR |
| RJ45 ( Network ) | VAR (HDBaseT) |
| M3 Remote | YOK |
| USB Tip B | YOK |
| 12V Trigger | YOK |
| GPIO | YOK |
| Çıkış Birimleri | BAĞLANTI TERMİNALLERİ |
| D-Sub 15 pin VGA (Çıkış) | VAR |
| Mini Jack 3.5mm (Out) | YOK |
| Fan Sesi | 40 dB |
| Eko Fan Sesi | 37 dB |
| Ekstra Özellikler | Advance picture in picture 3D intuitive control menu Click Share entegre 1 Chip DLP Wireless 10/100 BaseT TIR prism DMD PJLink 3D-TI DLP link |
| Lens Shift | VAR |
| Yatay Lens Shift | 100 |
| Dikey Lens Shift | 28 |
| Keystone | Var |
| Yatay Düzeltme | VAR |
| Dikey Düzeltme | VAR |
| Kullanım Şekli | Film veya Cam ile Arkadan Yansıtma Tavana Asarak Masaüstü |
| Hoparlör | YOK |
| Boyutlar (WxHxD) | 475x253x565 |
| Ağırlık | 17 kg |
| Tasarım | Beyaz |
| Enerji Tüketimi | 585 W |
| Güç Kaynağı | 100 ~ 240 V / 50 ~ 60 Hz |
| Kutu Aksesuarları | Garanti Belgesi Güvenlik Kartı Uzaktan Kumanda Ve Piller VGA Bilgisayar Kablosu Kullanım Kılavuzu (CD) Güç Kablosu |
| Garanti | 2 yıl yıl |
| Teslimat Seçenekleri | Proje ürünü, SATIŞ DEPARTMANI ile irtibat kurunuz. |
| Ağırlık Aralığı | 10+ |
3D Projeksiyon, Projeksiyon ve Sistemleri, Projeksiyonlar
BARCO PGWX-61B 6200 lümen 1280×800 WXGA Projeksiyon Cihazı
| Marka | Barco |
|---|























There are no reviews yet.