Teknik Özellikler :
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Marka | : Canon |
| Teknoloji | : LCD |
| Projeksiyon Türü | : İş-Eğitim |
| Parlaklık | : 3200 |
| 3D Özellik | : Yok |
| Kablosuz Kullanım (WiFi) | : Opsiyonel |
| Görüntü Oranı | : 4:3 |
| Gerçek Çözünürlük | : 1024×768 |
| Maksimum Çözünürlük | : 1600×1200 |
| Lamba Ömrü | : 4000 |
| Eko Lamba Ömrü | : 6000 |
| PJ Link Kontrol | : Var |
| Video Uyumluluğu | : 480i(525i), 576i(625i), 480p(525p), 576(625p), 720(750)60p, 720(750)50p, 1080(1125)60i, 1080(1125)50i, 1080(1125)25p, 1080(1125)24p, 1080(1125)24sF, 1080(1125)30p, 1080(1125)60p, 1080(1125)50p, VGA(640×480), WUXGA(1920×1200) |
| Bağlantı Özelliği | : Bağlantı Terminalleri |
| HDMI | : Var |
| MHL | : Yok |
| Composite Video | : Var |
| S-Video | : Var |
| USB Tip A | : Yok |
| USB A Power | : Yok |
| 3.5mm Stereo Mini Jack | : Var |
| DVI-D | : Yok |
| DVI-I | : Yok |
| HD-SDI | : Yok |
| 5 x BNC | : Yok |
| DisplayPort | : Yok |
| 3D-Sync | : Yok |
| RCA (L/R) | : Yok |
| Mikrofon | : Yok |
| Kontrol Portları | : Bağlantı Terminalleri |
| RS232C | : Var |
| M3 Remote | : Yok |
| USB Tip B | : Var |
| 12V Trigger | : Yok |
| GPIO | : Yok |
| Çıkış Birimleri | : Bağlantı Terminalleri |
| Stereo Mini Jack 3.5mm | : Var |
| Fan Sesi | : 36 dB |
| Eko Fan Sesi | : 29 dB |
| Lens Shift | : Var |
| Yatay | : Yok |
| Dikey | : 60 |
| Keystone Correction | : Var |
| Yatay Düzeltme | : 30 |
| Dikey Düzeltme | : 30 |
| Kullanım Şekli | : Film veya Cam ile Arkadan Yansıtma Tavana Asarak Masaüstü |
| Hoparlör | : 10 W |
| Boyutlar (WxHxD) | : 282×114,5×232 |
| Ağırlık | : 2.5 kg |
| Tasarım | : Beyaz |
| Enerji Tüketimi | : 350 W |
| Güç Kaynağı | : 100-240V/ 50-60Hz, |
| Garanti | : 3 |
| Kutu Aksesuarları | : VGA Kablosu, Kullanım Kılavuzu (CD), Garanti Kartı (bölgeye göre), Uzaktan Kumanda (pil ile), AC Güç Kablosu |
| Ekstra Özellikler | : DLP® Teknolojisi, Crestron Connected, HDMI/MHL, PJLink |
| Ethernet arabirimi | : Var |
| Component Video RGB | : Yok |























There are no reviews yet.