| Parlaklık Aralığı | 2001-4000 ANSI |
|---|---|
| Parlaklık | 4000 ANSI lümen |
| Gerçek Çöz. | 1920×1200 |
| Kontrast Aralığı | 1-2000:1 |
| Teknoloji | LCOS |
| Marka | Canon |
| Projeksiyon Türü | Kurumsal-Eğitim |
| Görüntü Oranı | 16:10 |
| Maksimum Çöz. | 1920×1200 |
| Kontrast | 2000:1 |
| Lamba Ömrü | 3000 Saat |
| Eko Lamba Ömrü | 5000 saat |
| Lamba Tipi | 260W |
| Lamba Kodu | Rs-Lp08 |
| Lens Oranı | 0.49 |
| Video Uyumluluğu | SECAM (B/D/G/K/K1/L) 576i) NTSC (3.58/4.43) 1080I SDTV (480i PAL (B/D/G/H/I/M/N) 576p) EDTV (480p 1080p) HDTV (720p |
| Giriş Birimleri | BAĞLANTI TERMİNALLERİ |
| HDMI | YOK |
| D-Sub 15 pin ( VGA ) | VAR |
| Composite Video | VAR |
| S-Video | VAR |
| USB Tip A | YOK |
| Component Video ( RGB ) | YOK |
| 3.5mm Stereo Mini Jack | VAR |
| DVI-D | YOK |
| DVI-I | YOK |
| HD-SDI | YOK |
| 5 x BNC | YOK |
| Mini HDMI | YOK |
| Displayport | YOK |
| 3D-Sync | YOK |
| RCA (Sağ. Sol) | YOK |
| Mikrofon | YOK |
| Kontrol Portları | BAĞLANTI TERMİNALLERİ |
| RS232C | VAR |
| RJ45 ( Network ) | YOK |
| M3 Remote | YOK |
| USB Tip B | YOK |
| 12V Trigger | YOK |
| GPIO | YOK |
| Çıkış Birimleri | BAĞLANTI TERMİNALLERİ |
| D-Sub 15 pin VGA (Çıkış) | VAR |
| Mini Jack 3.5mm (Out) | VAR |
| Fan Sesi | 38 dB |
| Eko Fan Sesi | 32 dB |
| Ekstra Özellikler | 3D READY |
| Lens Shift | YOK |
| Yatay Lens Shift | YOK |
| Dikey Lens Shift | YOK |
| Keystone | Var |
| Yatay Düzeltme | VAR |
| Dikey Düzeltme | VAR |
| Kullanım Şekli | Film veya Cam ile Arkadan Yansıtma Tavana Asarak Masaüstü |
| Hoparlör | NA |
| Boyutlar (WxHxD) | 335x239x136mm |
| Ağırlık | 6.3 kg |
| Tasarım | Gümüş |
| Güç Kaynağı | 100 ~ 240 V / 50 ~ 60 Hz |
| Kutu Aksesuarları | Güvenlik Kartı Kullanım Kılavuzu (CD) Uzaktan Kumanda Ve Piller VGA Bilgisayar Kablosu Güç Kablosu Garanti Belgesi |
| Teslimat Seçenekleri | Satış Depatmanı ile Görüşünüz. |
| Ağırlık Aralığı | 4-6 kg |
Kısa Mesafe Projeksiyon, Projeksiyon ve Sistemleri, Projeksiyonlar
Canon REALIS WUX400ST 4000 lümen 1920×1200 WUXGA LCOS Projeksiyon Cihazı
| Marka | Canon |
|---|






















There are no reviews yet.