| Parlaklık Aralığı | 2001-4000 ANSI , |
|---|---|
| Parlaklık | 3100 ANSI lümen , |
| Gerçek Çöz. | 1280×800 , |
| Kontrast Aralığı | 1-2000:1 , |
| Teknoloji | DLP , |
| Marka | Casio , |
| Projeksiyon Türü | Mobil , |
| Görüntü Oranı | 16:10 , |
| Maksimum Çöz. | 1600×1200 , |
| Kontrast | 1800:1 , |
| Lamba Ömrü | 20000 Saat , |
| Eko Lamba Ömrü | 23000 saat , |
| Lamba Tipi | Yok , |
| Lamba Kodu | Yok , |
| Lens Oranı | Yok , |
| Video Uyumluluğu | SECAM (B/D/G/K/K1/L) , 1080I , 576i) , NTSC (3.58/4.43) , SDTV (480i , PAL (B/D/G/H/I/M/N) , 576p) , EDTV (480p , 1080p) , HDTV (720p , |
| Giriş Birimleri | BAĞLANTI TERMİNALLERİ , |
| HDMI | VAR , |
| D-Sub 15 pin ( VGA ) | VAR , |
| Composite Video | VAR , |
| S-Video | VAR , |
| USB Tip A | YOK , |
| Component Video ( RGB ) | VAR , |
| 3.5mm Stereo Mini Jack | VAR , |
| DVI-D | YOK , |
| DVI-I | YOK , |
| HD-SDI | YOK , |
| 5 x BNC | YOK , |
| Mini HDMI | YOK , |
| Displayport | YOK , |
| 3D-Sync | YOK , |
| RCA (Sağ. Sol) | YOK , |
| Mikrofon | YOK , |
| Kontrol Portları | BAĞLANTI TERMİNALLERİ , |
| RS232C | VAR , |
| RJ45 ( Network ) | YOK , |
| M3 Remote | YOK , |
| USB Tip B | YOK , |
| 12V Trigger | YOK , |
| GPIO | YOK , |
| Çıkış Birimleri | BAĞLANTI TERMİNALLERİ , |
| D-Sub 15 pin VGA (Çıkış) | VAR , |
| Mini Jack 3.5mm (Out) | VAR , |
| Fan Sesi | 33 dB , |
| Eko Fan Sesi | 29 dB , |
| Ekstra Özellikler | Yok , |
| Lens Shift | YOK , |
| Yatay Lens Shift | YOK , |
| Dikey Lens Shift | YOK , |
| Keystone | Görüntü Düzeltme , |
| Yatay Düzeltme | VAR , |
| Dikey Düzeltme | YOK , |
| Kullanım Şekli | Tavana Asarak , Masaüstü , |
| Hoparlör | 1×16 W , |
| Boyutlar (WxHxD) | 414x152x333 , |
| Ağırlık | 9.6 kg , |
| Tasarım | Beyaz , |
| Güç Kaynağı | 100 ~ 240 V / 50 ~ 60 Hz , |
| Kutu Aksesuarları | Garanti Belgesi , VGA Bilgisayar Kablosu , Kullanım Kılavuzu , Güç Kablosu , Piller , Uzaktan Kumanda , |
| Teslimat Seçenekleri | Bu modelin üretimi bitmiştir. , |
| Ağırlık Aralığı | 4-6 kg , |
Led Projeksiyon, Projeksiyon ve Sistemleri, Projeksiyonlar
Casio XJ-UT310WN 3100 lümen 1280×800 WXGA DLP Ultra Kısa Mesafe LED Projeksiyon Cihazı
| Marka | Casio |
|---|























There are no reviews yet.