| Parlaklık Aralığı | 2001-4000 ANSI |
|---|---|
| Parlaklık | 3500 lümen |
| Gerçek Çöz. | 1280×800 Çözünürlük |
| Kontrast Aralığı | 10000:1+ |
| Teknoloji | Laser&Led Hybrid Teknoloji |
| Marka | Casio |
| Projeksiyon Türü | Mobil, Kurumsal, Toplantı Projeksiyon Cihazı |
| Görüntü Oranı | 16:10 |
| Maksimum Çöz. | 1920×1200 Çözünürlük |
| Kontrast | 20000:1 |
| Lamba Ömrü | 20000 Saat |
| Eko Lamba Ömrü | 20000 Saat |
| Lamba Tipi | Lazer |
| Lamba Kodu | Uzun lamba Ömrü |
| Lens Oranı | 1.32-1.93 ratio |
| Video Uyumluluğu | 576I) 480p 576P) 480i 1080P) 720p 1080i |
| Giriş Birimleri | BAĞLANTI TERMİNALLERİ |
| HDMI | Var |
| D-Sub 15 pin ( VGA ) | Var |
| Composite Video | Yok |
| S-Video | Yok |
| USB Tip A | Yok |
| Component Video ( RGB ) | Yok |
| 3.5mm Stereo Mini Jack | Var |
| DVI-D | Yok |
| DVI-I | Yok |
| HD-SDI | Yok |
| 5 x BNC | Yok |
| Mini HDMI | Yok |
| Displayport | Yok |
| 3D-Sync | Yok |
| RCA (Sağ. Sol) | Yok |
| Mikrofon | Yok |
| Kontrol Portları | BAĞLANTI TERMİNALLERİ |
| RS232C | Var |
| RJ45 ( Network ) | Yok |
| M3 Remote | Yok |
| USB Tip B | Var (Micro USB type B firmware update) |
| 12V Trigger | Yok |
| GPIO | Yok |
| Çıkış Birimleri | BAĞLANTI TERMİNALLERİ |
| D-Sub 15 pin VGA (Çıkış) | Yok |
| Mini Jack 3.5mm (Out) | Var |
| Fan Sesi | 29 dB |
| Eko Fan Sesi | 29 dB |
| Ekstra Özellikler | Casio Laser LED Hybrid Projeksiyon Cihazı Hd Ready HDMI Japon Teknoloji, 24/7 kullanım, 10000 saat lamba parlaklık garantisi, TCO sertifikası |
| Lens Shift | Yok |
| Yatay Lens Shift | Yok |
| Dikey Lens Shift | Yok |
| Keystone | Var |
| Yatay Düzeltme | 30 |
| Dikey Düzeltme | 30 |
| Kullanım Şekli | Film veya Cam ile Arkadan Yansıtma Tavana Asarak Masaüstü |
| Hoparlör | NA |
| Boyutlar (WxHxD) | 299x97x299mm |
| Ağırlık | 3.5 kg |
| Tasarım | Beyaz |
| Enerji Tüketimi | 165W |
| Güç Kaynağı | 110 ~ 240 V / 50 ~ 60 Hz |
| Kutu Aksesuarları | Garanti Belgesi Güvenlik Kartı Uzaktan Kumanda Ve Piller VGA Bilgisayar Kablosu Kullanım Kılavuzu (CD) Güç Kablosu |
| Garanti | 3 yıl |
| Teslimat Seçenekleri | Aynı Gün Kargo |
| Ağırlık Aralığı | 2-5 kg |
Lazer Projeksiyon, Projeksiyon ve Sistemleri, Projeksiyonlar
Casio XJ-V110W 3500 lümen Projeksiyon Cihazı
| Marka | Casio |
|---|























There are no reviews yet.