Teknik Özellikler :
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Marka | : Christie |
| Projeksiyon Türü | : İş-Eğitim-Konferans |
| Parlaklık | : 5400 ANSI lümen |
| 3D Özellik | : Yok |
| Kablosuz Kullanım (WiFi) | : Opsiyonel |
| Görüntü Oranı | : 16:10 |
| Gerçek Çözünürlük | : 1280×800 |
| Maksimum Çözünürlük | : 1920×1200 |
| Lamba Ömrü | : 20000 Saat |
| Eko Lamba Ömrü | : 20000 Saat |
| Video Uyumluluğu | : HDTV format |
| Bağlantı Özelliği | : Bağlantı Özelliği |
| HDMI | : Var |
| MHL | : Yok |
| Composite Video | : Var |
| S-Video | : Yok |
| USB Tip A | : Var |
| USB A Power | : Var |
| 3.5mm Stereo Mini Jack | : Var |
| DVI-D | : Var |
| DVI-I | : Yok |
| HD-SDI | : Yok |
| 5 x BNC | : Var |
| DisplayPort | : Yok |
| 3D-Sync | : Yok |
| RCA (L/R) | : Var |
| Mikrofon | : Yok |
| Kontrol Portları | : Kontrol Portları |
| RS232C | : Var |
| M3 Remote | : Yok |
| USB Tip B | : Var |
| 12V Trigger | : Yok |
| GPIO | : Yok |
| Çıkış Birimleri | : Çıkış Birimleri |
| Stereo Mini Jack 3.5mm | : Var |
| Fan Sesi | : 38dB |
| Eko Fan Sesi | : 34dB |
| Lens Shift | : Var |
| Yatay | : Var |
| Dikey | : Var |
| Kullanım Şekli | : Önden ve arkadan yansıtma özelliği, masa üstü ve tavana bağlanarak kullanım |
| Boyutlar (WxHxD) | : 516x191x505mm |
| Ağırlık | : 15.9 kg |
| Tasarım | : Siyah Kasa |
| Enerji Tüketimi | : 520W |
| Garanti | : 2 yıl |
| Kutu Aksesuarları | : Garanti Belgesi Güvenlik Kartı Uzaktan Kumanda Ve Piller VGA Bilgisayar Kablosu Kullanım Kılavuzu (CD) Güç Kablosu |
| Ekstra Özellikler | : 1 Chip DLP Lazer Projeksiyon, Network Projeksiyon, HDBaseT bağlantı özelliği |























There are no reviews yet.