| Özellikler | RS30 |
|---|---|
| işletim sistemi | Android 4.4 |
| İşlemci | Cortex 1.3 GHz Dört Çekirdekli İşlemci |
| Bellek | 8GB Flash / 1GB RAM |
| Genişleme | SDHC destekli Micro SD kart yuvası (32GB’a kadar) |
| SIM / SAM | 2 SIM yuvası ve 1 SAM yuvası |
| Çalışma gücü | Değiştirilebilir ve şarj edilebilir 3.7V 2500 mAh Li-ion pil |
| Çalışma saatleri | 10 saat |
| Kablosuz iletişim | WWAN: GSM / GPRS / KENAR / WCDMA / HSDPA / HSUPA / HSPA + GSM / GPRS / KENAR: 850/900/1800/1900; UMTS / HSDPA / HSUPA: 850/900/1900/2100 WLAN: IEEE 802.11 b / g / n WPAN: Bluetooth® Sınıf II, V4.0, V2.1 Geliştirilmiş Veri Hızı (EDR) ile GPS: GPS, A ile entegre -GPS hazır |
| Barkod tarama | Doğrusal görüntüleyici / Lazer / 2D görüntüleyici |
| RFID okuma / yazma | ISO14443A, ISO14443B ve ISO15693’ü destekleyen HF RFID 13,56 MHz frekansı NFC (Eşler Arası, Kart Okuyucusu, Kart Öykünmesi) |
| Kamera | Kullanıcı tarafından kontrol edilebilen flaşlı otomatik odaklama 8 megapiksel |
| Görüntüle | 4,7 inç HD 540 (W) x 960 (H), 510 NITS boyutunda olağanüstü parlak görüntü, aktarıcı IPS LCD, Corning® Gorilla® Glass 3 |
| Boyut | 155 x 80 x 17,3 mm / 6,1 x 3,1 x 0,68 inç. |
| Ağırlık | 260 g / 9,2 oz. pilli |
| Çarpma dayanıklılığı | SGS sertifikalı, 1.2 m (4 ft.) Çelik levha üzerine çoklu damla, her bir tarafta 6 damla / IP54 / 150, 0.5 m değerinde düşmüş Koruyucu kapak ile: SGS, 1.5 m (5 ft.) Çelik levha üzerine çoklu damla, 6 damla üzerinde Her iki taraf / IP54 / 500 0,5 m’de yuvarlanır |
Android El Terminali, Barkod Sistemleri, El Terminali
Cipherlap RS30 Android El Terminali
El Terminali
| Marka | Cipherlap |
|---|
Based on 0 reviews
0.0 overall
0
0
0
0
0
Be the first to review “Cipherlap RS30 Android El Terminali” Yanıtı iptal et
İlgili ürünler
-
Barkod Sistemleri, Barkod Yazıcılar
Epson TM-C3500 Bakım Kiti
0 out of 5(0)EPSON TM-C3500 YAZICI BAKIM KİTİ
TM-C3500 BAKIM KİTİ, Epson, Epson TM-C3500, Epson TM-C3500 BAKIM, Epson TM-C3500 BAKIM KİTİ, Epson TM-C3500 KİTİ, Epson BAKIM, Epson BAKIM KİTİ, Epson KİTİ, TM-C3500, TM-C3500 BAKIM, TM-C3500 KİTİ, BAKIM, BAKIM KİTİ, KİTİ
SKU: n/a






















There are no reviews yet.