Teknik Özellikler :
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Marka | : Epson |
| Teknoloji | : LCD |
| Projeksiyon Türü | : İş – Eğitim |
| Parlaklık | : 3800 ANSI lümen |
| 3D Özellik | : Yok |
| Kablosuz Kullanım (WiFi) | : Var |
| Görüntü Oranı | : 16:10:00 |
| Gerçek Çözünürlük | : 1920×1200 |
| Maksimum Çözünürlük | : 1920×1200 |
| Kontrast | : 16000:1 |
| Lamba Ömrü | : 5000 Saat |
| Eko Lamba Ömrü | : 10000 Saat |
| Lens Oranı | : 0.27 – 0.37 |
| Lamba Kodu | : ELPLP92 |
| Lamba Tipi | : 267W |
| Ethernet Arabirimi | : Var |
| PJ Link Kontrol | : Yok |
| PJ Link | : Yok |
| AMX Kontrol | : Var |
| Crestron Kontrol | : Var |
| Video Uyumluluğu | : 720(750)60p, 720(750)50p, 1080(1125)60i, 1080(1125)50i, 1080(1125)25p, 1080(1125)24p, 1080(1125)24sF, 1080(1125)30p, 1080(1125)60p, 1080(1125)50p, VGA(640×480), WUXGA(1920×1200) |
| Bağlantı Özelliği | : Bağlantı Terminalleri |
| HDMI | : Var |
| MHL | : Var |
| VGA | : Yok |
| Component Video | : Yok |
| Monitör Out | : Var |
| Composite Video | : Var |
| S-Video | : Var |
| USB Tip A | : Var |
| USB A Power | : Var |
| USB Tip C | : Yok |
| 3.5mm Stereo Mini Jack | : Var |
| DVI-D | : Yok |
| DVI-I | : Yok |
| HD-SDI | : Yok |
| 5 x BNC | : Yok |
| DisplayPort | : Yok |
| 3D-Sync | : Var |
| RCA (L/R) | : Yok |
| Mikrofon | : Yok |
| Kontrol Portları | : Bağlantı Terminalleri |
| RS232C | : Var |
| RJ-45 | : Yok |
| M3 Remote | : Var |
| USB Tip B | : Var |
| 12V Trigger | : Yok |
| GPIO | : Yok |
| Çıkış Birimleri | : Bağlantı Terminalleri |
| Stereo Mini Jack 3.5mm | : Var |
| Fan Sesi | : 37 dB |
| Eko Fan Sesi | : 30 dB |
| Lens Shift | : Yok |
| Yatay | : Yok |
| Dikey | : Yok |
| Keystone Correction | : Var |
| Yatay Düzeltme | : 3 |
| Dikey Düzeltme | : 3 |
| Kullanım Şekli | : Film veya Cam ile Arkadan Yansıtma Tavana Asarak Masaüstü |
| Hoparlör | : 16 W |
| Boyutlar (WxHxD) | : 474x130x447mm |
| Ağırlık | : 8.4 kg |
| Tasarım | : Beyaz |
| Enerji Tüketimi | : 401W |
| Güç Kaynağı | : 100-240V/50-60Hz |
| Garanti | : 2 Yıl Garantili |
| Kutu Aksesuarları | : Garanti Belgesi Güvenlik Kartı Parmak dokunuşlu birim Kalem kutusu Etkileşimli kalemler USB kablo Duvar aparatı Uzaktan Kumanda Ve Piller Kullanım Kılavuzu (CD) Güç Kablosu W-LAN-Birimi |
| Ekstra Özellikler | : Wifi , Parmak Dokunuşu ve Çift Kalem Desteği, Çoklu Ekran Etkileşimi, Otomatik Kalibrasyon |
| Component Video RGB | : Yok |
| Ethernet arabirimi | : Var |























There are no reviews yet.