| Parlaklık Aralığı | 6001-10000 ANSI |
|---|---|
| Parlaklık | 10000 ANSI lümen |
| Gerçek Çöz. | 1024×768 |
| Kontrast Aralığı | 2001-5000:1 |
| Teknoloji | LCD |
| Marka | Epson |
| Projeksiyon Türü | Profesyonel |
| Görüntü Oranı | 4:3 |
| Maksimum Çöz. | 1600×1200 |
| Kontrast | 5000:1 |
| Lamba Ömrü | 2500 saat |
| Eko Lamba Ömrü | 3500 saat |
| Lamba Tipi | 340W x 2 UHE |
| Lamba Kodu | ELPLP51 |
| Lens Oranı | 1.65-2.51 |
| Video Uyumluluğu | 1080p) HDTV (720p SECAM (B/D/G/K/K1/L) 576i) 1080I NTSC (3.58/4.43) SDTV (480i PAL (B/D/G/H/I/M/N) 576p) EDTV (480p |
| Giriş Birimleri | BAĞLANTI TERMİNALLERİ |
| HDMI | 2 ADET |
| D-Sub 15 pin ( VGA ) | Var |
| Composite Video | Var |
| S-Video | Var |
| USB Tip A | Yok |
| Component Video ( RGB ) | Var |
| 3.5mm Stereo Mini Jack | Var |
| DVI-D | Yok |
| DVI-I | Yok |
| HD-SDI | Yok |
| 5 x BNC | Var |
| Mini HDMI | Yok |
| Displayport | Var |
| 3D-Sync | Yok |
| RCA (Sağ. Sol) | Var |
| Mikrofon | Yok |
| Kontrol Portları | BAĞLANTI TERMİNALLERİ |
| RS232C | Var |
| RJ45 ( Network ) | Var |
| M3 Remote | Var |
| USB Tip B | Yok |
| 12V Trigger | Yok |
| GPIO | Yok |
| Çıkış Birimleri | BAĞLANTI TERMİNALLERİ |
| D-Sub 15 pin VGA (Çıkış) | Var |
| Mini Jack 3.5mm (Out) | Yok |
| Fan Sesi | 40 dB |
| Eko Fan Sesi | 35 dB |
| Ekstra Özellikler | Manual Yatay Görüntü Düzeltme Lens Shift Özelliği Direct Power Off PJLink Edge Blending Otomatik Yatay Görüntü Düzeltme Centered Lens Full HD |
| Lens Shift | Var |
| Yatay Lens Shift | 56 |
| Dikey Lens Shift | 6 |
| Keystone | Var |
| Yatay Düzeltme | 30 |
| Dikey Düzeltme | 20 |
| Kullanım Şekli | Masaüstü Film veya Cam ile Arkadan Yansıtma Tavana Asarak |
| Hoparlör | 1 W |
| Boyutlar (WxHxD) | 734x167x533mm |
| Ağırlık | 22 kg |
| Tasarım | Beyaz |
| Enerji Tüketimi | 950 W |
| Güç Kaynağı | 100 ~ 240 V / 50 ~ 60 Hz |
| Kutu Aksesuarları | Güvenlik Kartı Uzaktan Kumanda Ve Piller Kullanım Kılavuzu (CD) VGA Bilgisayar Kablosu Güç Kablosu Garanti Belgesi |
| Teslimat Seçenekleri | Proje ürünü, SATIŞ DEPARTMANI ile irtibat kurunuz. |
| Ağırlık Aralığı | 10+ |
Full HD Projeksiyon, Projeksiyon ve Sistemleri, Projeksiyonlar
Epson EB-Z10005 10000 lümen 1024×768 XGA LCD Projeksiyon Cihazı
| Marka | Epson |
|---|























There are no reviews yet.