| Parlaklık Aralığı | 4001-6000 ANSI lümen |
|---|---|
| Parlaklık | 5200 ANSI lümen |
| Gerçek Çöz. | 1920×1200 Çözünürlük |
| Kontrast Aralığı | 5001-10000:1 |
| Teknoloji | LCD Teknoloji |
| Marka | Hitachi |
| Projeksiyon Türü | Profesyonel Kablosuz Ofis ve Toplantı Projeksiyon |
| Görüntü Oranı | 16:10 |
| Maksimum Çöz. | 1920×1200 |
| Kontrast | 10000:1 |
| Lamba Ömrü | 4000 Saat |
| Eko Lamba Ömrü | 10000 Saat |
| Lamba Tipi | 300W |
| Lamba Kodu | DTO1931 |
| Lens Oranı | 1.4 –2.3 |
| Video Uyumluluğu | 525p(480p) 525i(480i) 1125p(1080/50/60) 750p(720p/50/60) 1125i(1080i/50/60) 625(576i) |
| Giriş Birimleri | BAĞLANTI TERMİNALLERİ |
| HDMI | 2 adet |
| D-Sub 15 pin ( VGA ) | 1 adet |
| Composite Video | Var |
| S-Video | Var |
| USB Tip A | Var |
| Component Video ( RGB ) | Var |
| 3.5mm Stereo Mini Jack | Yok |
| DVI-D | Yok |
| DVI-I | Yok |
| HD-SDI | Yok |
| 5 x BNC | Yok |
| Mini HDMI | Yok |
| Displayport | Yok |
| 3D-Sync | Yok |
| RCA (Sağ. Sol) | Var |
| Mikrofon | Yok |
| Kontrol Portları | BAĞLANTI TERMİNALLERİ |
| RS232C | Var |
| RJ45 ( Network ) | Var |
| M3 Remote | Yok |
| USB Tip B | Yok |
| 12V Trigger | Yok |
| GPIO | Yok |
| Çıkış Birimleri | BAĞLANTI TERMİNALLERİ |
| D-Sub 15 pin VGA (Çıkış) | Var |
| Mini Jack 3.5mm (Out) | Var |
| Fan Sesi | 38 dB |
| Eko Fan Sesi | 29 dB |
| Ekstra Özellikler | Warping AMX DICOM Simulation Full HD Wireless Network Presentation AMX device Edge Blending Crestron Room View Usb Wireless (kablosuz) capability CRESTRON |
| Lens Shift | Yok |
| Yatay Lens Shift | Yok |
| Dikey Lens Shift | Yok |
| Keystone | Var |
| Yatay Düzeltme | Var |
| Dikey Düzeltme | Yok |
| Kullanım Şekli | Film veya Cam ile Arkadan Yansıtma Tavana Asarak Masaüstü |
| Hoparlör | Yok |
| Boyutlar (WxHxD) | 460x138x334mm |
| Ağırlık | 7.2 kg |
| Tasarım | Beyaz |
| Enerji Tüketimi | 440W |
| Güç Kaynağı | 100 ~ 240 V / 50 ~ 60 Hz |
| Kutu Aksesuarları | Garanti Belgesi Güvenlik Kartı Uzaktan Kumanda Ve Piller VGA Bilgisayar Kablosu Kullanım Kılavuzu (CD) Güç Kablosu |
| Garanti | 2 yıl |
| Teslimat Seçenekleri | Aynı Gün Kargo |
| Ağırlık Aralığı | 4-6 kg |
Full HD Projeksiyon, Projeksiyon ve Sistemleri, Projeksiyonlar
Hitachi CP-WU5505 5200 lümen 1920×1200 WUXGA LCD Projeksiyon Cihazı
| Marka | Hitachi |
|---|























There are no reviews yet.