Teknik Özellikler :
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Marka | : Hitachi |
| Projeksiyon Türü | : DLP |
| Parlaklık | : 3500 |
| 3D Özellik | : Yok |
| Kablosuz Kullanım (WiFi) | : Opsiyonel Wireless |
| Görüntü Oranı | : 16:9 |
| Gerçek Çözünürlük | : WXGA (1280×800) |
| Maksimum Çözünürlük | : HD (1920×1080) |
| Lamba Ömrü | : 20000 |
| Eko Lamba Ömrü | : 20000 |
| PJ Link Kontrol | : Var |
| Video Uyumluluğu | : HDTV formats |
| Bağlantı Özelliği | : Bağlantı Özelliği |
| HDMI | : 2 adet |
| MHL | : Yok |
| Composite Video | : Var |
| S-Video | : Var |
| USB Tip A | : Var |
| USB A Power | : Yok |
| 3.5mm Stereo Mini Jack | : Var |
| DVI-D | : Yok |
| DVI-I | : Yok |
| HD-SDI | : Yok |
| 5 x BNC | : Yok |
| DisplayPort | : Yok |
| 3D-Sync | : Yok |
| RCA (L/R) | : Var |
| Mikrofon | : Yok |
| Kontrol Portları | : Kontrol Portları |
| RS232C | : Var |
| M3 Remote | : Yok |
| USB Tip B | : Var |
| 12V Trigger | : Yok |
| GPIO | : Yok |
| Çıkış Birimleri | : Çıkış Birimleri |
| Stereo Mini Jack 3.5mm | : Var |
| Fan Sesi | : 28 |
| Eko Fan Sesi | : 21 |
| Lens Shift | : Var |
| Yatay | : Var |
| Dikey | : Var |
| Keystone Correction | : Var |
| Yatay Düzeltme | : Var |
| Dikey Düzeltme | : Var |
| Kullanım Şekli | : Film veya Cam ile Arkadan Yansıtma Tavana Asarak Masaüstü |
| Hoparlör | : 16W |
| Boyutlar (WxHxD) | : 471x148x455mm |
| Ağırlık | : 15.2 kg |
| Tasarım | : Beyaz Kasa |
| Enerji Tüketimi | : 550W |
| Güç Kaynağı | : 100 ~ 240 V / 50 ~ 60 Hz |
| Garanti | : 2 yıl |
| Kutu Aksesuarları | : Garanti Belgesi Güvenlik Kartı Uzaktan Kumanda Ve Piller VGA Bilgisayar Kablosu Kullanım Kılavuzu (CD) Güç Kablosu |
| Ekstra Özellikler | : Dust Resistant Sealed Engine, Edge Blending, Geometric Correction (Warping) |
| Component Video RGB | : Var |
| Ethernet arabirimi | : Var |






















There are no reviews yet.