| Parlaklık Aralığı | 1-2000 ANSI |
|---|---|
| Parlaklık | 1400 lümen |
| Gerçek Çöz. | 1920×1080 Full HD |
| Kontrast Aralığı | 10000:1+ |
| Teknoloji | LED |
| Marka | LG |
| Projeksiyon Türü | Mobil |
| Görüntü Oranı | 16:9 |
| Maksimum Çöz. | 1920×1200 Çözünürlük |
| Kontrast | 150000:1 |
| Lamba Ömrü | 30000 Saat |
| Eko Lamba Ömrü | 30000 Saat |
| Lamba Tipi | LED |
| Lamba Kodu | LED |
| Lens Oranı | 1.48 |
| Video Uyumluluğu | 1080p) HDTV (720p 1080I SECAM (B/D/G/K/K1/L) 576i) NTSC (3.58/4.43) SDTV (480i PAL (B/D/G/H/I/M/N) 576p) EDTV (480p |
| Giriş Birimleri | BAĞLANTI TERMİNALLERİ |
| HDMI | 2 ADET |
| D-Sub 15 pin ( VGA ) | 1 ADET |
| Composite Video | Var |
| S-Video | Yok |
| USB Tip A | 2 ADET |
| Component Video ( RGB ) | Yok |
| 3.5mm Stereo Mini Jack | Var |
| DVI-D | Yok |
| DVI-I | Yok |
| HD-SDI | Yok |
| 5 x BNC | Yok |
| Mini HDMI | Yok |
| Displayport | Yok |
| 3D-Sync | Yok |
| RCA (Sağ. Sol) | Yok |
| Mikrofon | Yok |
| Kontrol Portları | BAĞLANTI TERMİNALLERİ |
| RS232C | Yok |
| RJ45 ( Network ) | Var |
| M3 Remote | Yok |
| USB Tip B | Yok |
| 12V Trigger | Yok |
| GPIO | Yok |
| Çıkış Birimleri | BAĞLANTI TERMİNALLERİ |
| D-Sub 15 pin VGA (Çıkış) | Yok |
| Mini Jack 3.5mm (Out) | Var |
| Fan Sesi | dB |
| Eko Fan Sesi | dB |
| Ekstra Özellikler | USB giriş Miracast 3D projeksiyon WiDi Full HD MHL, Bluetooth, Köşe düzeltme özelliği, Audio çıkışı (Optik) |
| Lens Shift | Yok |
| Yatay Lens Shift | Yok |
| Dikey Lens Shift | Yok |
| Keystone | Var |
| Yatay Düzeltme | Var |
| Dikey Düzeltme | Var |
| Kullanım Şekli | Film veya Cam ile Arkadan Yansıtma Tavana Asarak Masaüstü |
| Hoparlör | 6W |
| Boyutlar (WxHxD) | 132x84x220mm |
| Ağırlık | 1.5 kg |
| Tasarım | Beyaz |
| Enerji Tüketimi | 90W |
| Güç Kaynağı | 100 ~ 240 V / 50 ~ 60 Hz |
| Kutu Aksesuarları | Garanti Belgesi Güvenlik Kartı Uzaktan Kumanda Ve Piller VGA Bilgisayar Kablosu Kullanım Kılavuzu (CD) Güç Kablosu |
| Garanti | 2 yıl |
| Teslimat Seçenekleri | |
| Ağırlık Aralığı | 0-2 kg |
Led Projeksiyon, Projeksiyon ve Sistemleri, Projeksiyonlar
LG PF1500G 1400 lümen 1920×1080 Full HD LED Projeksiyon Cihazı
| Marka | Lg |
|---|























There are no reviews yet.