| Parlaklık Aralığı | 4001-6000 ANSI lümen |
|---|---|
| Parlaklık | 5000 ANSI lümen |
| Gerçek Çöz. | 1024×768 Çözünürlük |
| Kontrast Aralığı | 2001-5000:1 |
| Teknoloji | LCD |
| Marka | Nec |
| Projeksiyon Türü | Ofis Kurumsal Eğitim Projeksiyon |
| Görüntü Oranı | 4:3 |
| Maksimum Çöz. | 1920×1200 |
| Kontrast | 4000:1 |
| Lamba Ömrü | 4000 Saat |
| Eko Lamba Ömrü | 6000 Saat |
| Lamba Tipi | 330W |
| Lamba Kodu | NP21LP |
| Lens Oranı | 1.3-2.2 |
| Video Uyumluluğu | SDTV (480i PAL (B/D/G/H/I/M/N) 576p) EDTV (480p 1080p) HDTV (720p 1080I SECAM (B/D/G/K/K1/L) 576i) NTSC (3.58/4.43) |
| Giriş Birimleri | BAĞLANTI TERMİNALLERİ |
| HDMI | Var |
| D-Sub 15 pin ( VGA ) | Var |
| Composite Video | Var |
| S-Video | Yok |
| USB Tip A | Var |
| Component Video ( RGB ) | Var |
| 3.5mm Stereo Mini Jack | Var |
| DVI-D | Yok |
| DVI-I | Yok |
| HD-SDI | Yok |
| 5 x BNC | Yok |
| Mini HDMI | Var |
| Displayport | Yok |
| 3D-Sync | Yok |
| RCA (Sağ. Sol) | Yok |
| Mikrofon | Yok |
| Kontrol Portları | BAĞLANTI TERMİNALLERİ |
| RS232C | Var |
| RJ45 ( Network ) | Yok |
| M3 Remote | Yok |
| USB Tip B | Yok |
| 12V Trigger | Yok |
| GPIO | Yok |
| Çıkış Birimleri | BAĞLANTI TERMİNALLERİ |
| D-Sub 15 pin VGA (Çıkış) | Var |
| Mini Jack 3.5mm (Out) | Var |
| Fan Sesi | 38 dB |
| Eko Fan Sesi | 29 dB |
| Ekstra Özellikler | Wireless HDMI 3D READY, İki HDMI giriş |
| Lens Shift | Yok |
| Yatay Lens Shift | Yok |
| Dikey Lens Shift | Yok |
| Keystone | Var |
| Yatay Düzeltme | Var |
| Dikey Düzeltme | Yok |
| Kullanım Şekli | Film veya Cam ile Arkadan Yansıtma Tavana Asarak Masaüstü |
| Hoparlör | 2W |
| Boyutlar (WxHxD) | 499x164x366mm |
| Ağırlık | 4,1 kg |
| Tasarım | Beyaz |
| Güç Kaynağı | 100 ~ 240 V / 50 ~ 60 Hz |
| Kutu Aksesuarları | Güvenlik Kartı Uzaktan Kumanda Ve Piller VGA Bilgisayar Kablosu Kullanım Kılavuzu (CD) Güç Kablosu |
| Teslimat Seçenekleri | Aynı Gün Kargo |
| Hediye | WiFi kablosuz bağlantı aparatı hediye ! |
Kablosuz Projeksiyon, Projeksiyon ve Sistemleri, Projeksiyonlar
Nec P501X 5000 lümen 1024×768 XGA Kablosuz LCD Projeksiyon Cihazı
| Marka | Nec |
|---|























There are no reviews yet.