| Parlaklık Aralığı | 4001-6000 ANSI |
|---|---|
| Parlaklık | 5000 ANSI lümen |
| Gerçek Çöz. | 1920×1080 |
| Kontrast Aralığı | 5001-10000:1 |
| Teknoloji | DLP teknoloji |
| Marka | Nec |
| Projeksiyon Türü | Mobil |
| Görüntü Oranı | 16:9 |
| Maksimum Çöz. | 1920×1200 |
| Kontrast | 6000:1 |
| Lamba Ömrü | 5000 saat |
| Eko Lamba Ömrü | 8000 saat |
| Lamba Tipi | 375W AC |
| Lamba Kodu | NP39LP |
| Lens Oranı | 1.24 –2.1 |
| Video Uyumluluğu | 1080P) 480p(525p) 576i(625i) 480i(525i) 720p 576P) |
| Giriş Birimleri | BAĞLANTI TERMİNALLERİ |
| HDMI | Var |
| D-Sub 15 pin ( VGA ) | Var |
| Composite Video | Var |
| S-Video | Var |
| USB Tip A | Var |
| Component Video ( RGB ) | Yok |
| 3.5mm Stereo Mini Jack | Yok |
| DVI-D | Yok |
| DVI-I | Yok |
| HD-SDI | Yok |
| 5 x BNC | Yok |
| Mini HDMI | Yok |
| Displayport | Var |
| 3D-Sync | Var |
| RCA (Sağ. Sol) | Var |
| Mikrofon | Var |
| Kontrol Portları | BAĞLANTI TERMİNALLERİ |
| RS232C | Var |
| RJ45 ( Network ) | Var (monitoring) |
| M3 Remote | Yok |
| USB Tip B | Var |
| 12V Trigger | Yok |
| GPIO | Yok |
| Çıkış Birimleri | BAĞLANTI TERMİNALLERİ |
| D-Sub 15 pin VGA (Çıkış) | Var |
| Mini Jack 3.5mm (Out) | Var |
| Fan Sesi | 39 dB |
| Eko Fan Sesi | 31 dB |
| Ekstra Özellikler | NaViSet Administrator Usb Horizantal&Vertical Lens Shift Full HD Dual HDMI inputs Wireless LAN Advanced AccuBlend USB Viewer HDBaseT |
| Lens Shift | Yok |
| Yatay Lens Shift | Yok |
| Dikey Lens Shift | Yok |
| Keystone | Var |
| Yatay Düzeltme | 30 |
| Dikey Düzeltme | 25 |
| Kullanım Şekli | Film veya Cam ile Arkadan Yansıtma Tavana Asarak Masaüstü |
| Hoparlör | 20W |
| Boyutlar (WxHxD) | 362x128x302 |
| Ağırlık | 5 kg 5 |
| Tasarım | Beyaz |
| Enerji Tüketimi | 465 W |
| Güç Kaynağı | 100 ~ 240 V / 50 ~ 60 Hz |
| Kutu Aksesuarları | Garanti Belgesi Güvenlik Kartı Uzaktan Kumanda Ve Piller VGA Bilgisayar Kablosu Kullanım Kılavuzu (CD) Güç Kablosu |
| Garanti | 2 yıl |
| Teslimat Seçenekleri | Aynı Gün Kargo |
| Ağırlık Aralığı | 2-5 kg |
Full HD Projeksiyon, Projeksiyon ve Sistemleri, Projeksiyonlar
Nec P502H 5000 lümen 1920×1080 DLP Projeksiyon Cihazı
| Marka | Nec |
|---|























There are no reviews yet.