Teknik Özellikler :
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Marka | : Nec |
| Teknoloji | : Lazer |
| Projeksiyon Türü | : Full HD Lazer Projeksiyon |
| Parlaklık | : 5000 ANSI lümen |
| 3D Özellik | : Yok |
| Kablosuz Kullanım (WiFi) | : Opsiyonel |
| Görüntü Oranı | : 16:9 |
| Gerçek Çözünürlük | : 1920×1200 |
| Maksimum Çözünürlük | : 1920×1200 |
| Kontrast | : 15000:1 |
| Lamba Ömrü | : 20000 Saat |
| Eko Lamba Ömrü | : 20000 Saat |
| Lens Oranı | : 1.24-2.1 |
| Lamba Kodu | : NA |
| Lamba Tipi | : Lazer |
| PJ Link | : Var |
| AMX Kontrol | : Var |
| Crestron Kontrol | : Var |
| Video Uyumluluğu | : WUXGA(1920×1200) 1080(1125)25p 576i(625i) VGA(640×480) 1080(1125)50i 1080(1125)50p 480i(525i) 1080(1125)60i 1080(1125)60p 720(750)50p 1080(1125)30p |
| Bağlantı Özelliği | : Bağlantı Terminalleri |
| HDMI | : Var |
| VGA | : Var |
| MHL | : Var |
| Component Video | : Var |
| Monitör Out | : Var |
| Composite Video | : Var |
| S-Video | : Var |
| USB Tip A | : Var |
| USB A Power | : Yok |
| USB Tip C | : Yok |
| 3.5mm Stereo Mini Jack | : Var |
| DVI-D | : Yok |
| DVI-I | : Yok |
| HD-SDI | : Yok |
| 5 x BNC | : Var |
| DisplayPort | : Yok |
| 3D-Sync | : Yok |
| RCA (L/R) | : Var |
| Mikrofon | : Var |
| Kontrol Portları | : Bağlantı Terminalleri |
| RS232C | : Var |
| RJ-45 | : Var |
| M3 Remote | : Var |
| USB Tip B | : Var |
| 12V Trigger | : Yok |
| GPIO | : Yok |
| Çıkış Birimleri | : Bağlantı Terminalleri |
| Stereo Mini Jack 3.5mm | : Var |
| Fan Sesi | : 39 dB |
| Eko Fan Sesi | : 33 dB |
| Lens Shift | : Var |
| Yatay | : Var |
| Dikey | : Var |
| Keystone Correction | : Var |
| Yatay Düzeltme | : Var |
| Dikey Düzeltme | : Var |
| Kullanım Şekli | : Masa Üstü, Tavana Asarak |
| Hoparlör | : Yok |
| Boyutlar (WxHxD) | : 469x137x365mm |
| Ağırlık | : 9 kg |
| Tasarım | : Beyaz |
| Enerji Tüketimi | : 464W |
| Güç Kaynağı | : 100 ~ 240 V / 50 ~ 60 Hz |
| Garanti | : 2 Yıl |
| Kutu Aksesuarları | : Garanti Belgesi Güvenlik Kartı Uzaktan Kumanda Ve Piller VGA Bilgisayar Kablosu Kullanım Kılavuzu (CD) Güç Kablosu |
| Ekstra Özellikler | : HD BaseT Wireless LAN TCO Laser Full HD PJLink Usb |
| Ethernet arabirimi | : Var |























There are no reviews yet.