| Parlaklık Aralığı | 6001-10000 ANSI |
|---|---|
| Parlaklık | 6500 ANSI lümen |
| Gerçek Çöz. | 1920×1200 |
| Kontrast Aralığı | 5001-10000:1 |
| Teknoloji | LCD Projeksiyon |
| Marka | Nec |
| Projeksiyon Türü | Profesyonel Projeksiyon |
| Görüntü Oranı | 16:10 |
| Maksimum Çöz. | 1920×1200 |
| Kontrast | 8000:1 |
| Lamba Ömrü | 4000 Saat |
| Eko Lamba Ömrü | 5000 saat |
| Lamba Tipi | 370W |
| Lamba Kodu | NP42LP |
| Lens Oranı | Opsiyonel Lensler |
| Video Uyumluluğu | 480p(525p) 576i(625i) 480i(525i) 576P) 720p 1080P) |
| Giriş Birimleri | BAĞLANTI TERMİNALLERİ |
| HDMI | 2 adet |
| D-Sub 15 pin ( VGA ) | 2 adet |
| Composite Video | Var |
| S-Video | Yok |
| USB Tip A | Var |
| Component Video ( RGB ) | Var |
| 3.5mm Stereo Mini Jack | Var |
| DVI-D | Yok |
| DVI-I | Yok |
| HD-SDI | Yok |
| 5 x BNC | Yok |
| Mini HDMI | Yok |
| Displayport | Var |
| 3D-Sync | Yok |
| RCA (Sağ. Sol) | Var |
| Mikrofon | Yok |
| Kontrol Portları | BAĞLANTI TERMİNALLERİ |
| RS232C | Var |
| RJ45 ( Network ) | Var (HDBaseT) |
| M3 Remote | Var |
| USB Tip B | Var |
| 12V Trigger | Yok |
| GPIO | Yok |
| Çıkış Birimleri | BAĞLANTI TERMİNALLERİ |
| D-Sub 15 pin VGA (Çıkış) | Var |
| Mini Jack 3.5mm (Out) | Var |
| Fan Sesi | 39 dB |
| Eko Fan Sesi | 33 dB |
| Ekstra Özellikler | PC Control Utility 5.0 for MAC Full HD NaViSat Administrator 2 Advanced AccuBlend technology support digital 4096×2160 PJLink Geometric Correction stacking capabilities AMX Beacon Crestron Roomview multiscreen function Built-In Edge-Blending Tilt-Free and portrait mode support HTTP Server |
| Lens Shift | Var |
| Yatay Lens Shift | Var |
| Dikey Lens Shift | Var |
| Keystone | Var |
| Yatay Düzeltme | 40 |
| Dikey Düzeltme | 30 |
| Kullanım Şekli | Film veya Cam ile Arkadan Yansıtma Tavana Asarak Masaüstü |
| Hoparlör | 16W |
| Boyutlar (WxHxD) | 499x142x359 |
| Ağırlık | 102 kg |
| Tasarım | Beyaz |
| Enerji Tüketimi | 483W W |
| Güç Kaynağı | 100 ~ 240 V / 50 ~ 60 Hz |
| Kutu Aksesuarları | Garanti Belgesi Güvenlik Kartı Uzaktan Kumanda Ve Piller VGA Bilgisayar Kablosu Kullanım Kılavuzu (CD) Güç Kablosu |
| Garanti | 2 yıl yıl |
| Teslimat Seçenekleri | Proje ürünü, SATIŞ DEPARTMANI ile irtibat kurunuz. |
| Ağırlık Aralığı | 10+ |
Full HD Projeksiyon, Projeksiyon ve Sistemleri, Projeksiyonlar
Nec PA653U 6500 lümen 1920×1200 WUXGA LCD Projeksiyon Cihazı
| Marka | Nec |
|---|























There are no reviews yet.