| Parlaklık Aralığı | 2001-4000 ANSI lümen |
|---|---|
| Parlaklık | 2800 ANSI lümen |
| Gerçek Çöz. | 1280×800 |
| Kontrast Aralığı | 2001-5000:1 |
| Teknoloji | LCD |
| Marka | Nec |
| Projeksiyon Türü | Kısa Mesafe Eğitim Toplantı Projeksiyon |
| Görüntü Oranı | 16:10 |
| Maksimum Çöz. | 1920×1200 |
| Kontrast | 3000:1 |
| Lamba Ömrü | 4000 Saat |
| Eko Lamba Ömrü | 8000 Saat |
| Lamba Tipi | 180W |
| Lamba Kodu | NP16LP |
| Lens Oranı | 1.7-2.1 |
| Video Uyumluluğu | 576i) NTSC (3.58/4.43) 1080I SDTV (480i PAL (B/D/G/H/I/M/N) 576p) EDTV (480p 1080p) HDTV (720p SECAM (B/D/G/K/K1/L) |
| Giriş Birimleri | BAĞLANTI TERMİNALLERİ |
| HDMI | Var |
| D-Sub 15 pin ( VGA ) | Var |
| Composite Video | Var |
| S-Video | Yok |
| USB Tip A | Var |
| Component Video ( RGB ) | Var |
| 3.5mm Stereo Mini Jack | Var |
| DVI-D | Yok |
| DVI-I | Yok |
| HD-SDI | Yok |
| 5 x BNC | Yok |
| Mini HDMI | Yok |
| Displayport | Yok |
| 3D-Sync | Yok |
| RCA (Sağ. Sol) | Yok |
| Mikrofon | Yok |
| Kontrol Portları | BAĞLANTI TERMİNALLERİ |
| RS232C | Var |
| RJ45 ( Network ) | Yok |
| M3 Remote | Yok |
| USB Tip B | Yok |
| 12V Trigger | Yok |
| GPIO | Yok |
| Çıkış Birimleri | BAĞLANTI TERMİNALLERİ |
| D-Sub 15 pin VGA (Çıkış) | Var |
| Mini Jack 3.5mm (Out) | Var |
| Fan Sesi | 33 dB |
| Eko Fan Sesi | 29 dB |
| Ekstra Özellikler | USB HDMI |
| Lens Shift | Yok |
| Yatay Lens Shift | Yok |
| Dikey Lens Shift | Yok |
| Keystone | Var |
| Yatay Düzeltme | Var |
| Dikey Düzeltme | Yok |
| Kullanım Şekli | Film veya Cam ile Arkadan Yansıtma Tavana Asarak Masaüstü |
| Hoparlör | 10W |
| Boyutlar (WxHxD) | 339x99x257mm |
| Ağırlık | 5,6 kg |
| Tasarım | Beyaz |
| Güç Kaynağı | 100 ~ 240 V / 50 ~ 60 Hz |
| Kutu Aksesuarları | Uzaktan Kumanda Ve Piller VGA Bilgisayar Kablosu Güç Kablosu Güvenlik Kartı Kullanım Kılavuzu (CD) |
| Teslimat Seçenekleri | Aynı Gün Kargo |
| Hediye | Projeksiyon Tavan Askı Aparatı Hediye |
| Ağırlık Aralığı | 4-6 kg |
Kısa Mesafe Projeksiyon, Projeksiyon ve Sistemleri, Projeksiyonlar
Nec UM280W Kısa Mesafe Projeksiyon Cihazı
| Marka | Nec |
|---|























There are no reviews yet.