Teknik Özellikler :
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Marka | : Byintek |
| Ürün Adı | : Nuo XR-757 |
| Ekstra Özellikler-1 | : Gelişmiş LED Işık Kaynağı, HD olarak 120 inçe kadar olan görüntüleri yansıtın, Sınırsız tıkırtı izlemesi için dahili Media Player, Kristal netliğinde ses için dahili stereo hoparlörler, Harici Bluetooth hoparlör bağlantısı, Tamamen Bağlı (HDMI, USB, VGA veya MicroSD), Akıllı yap! Herhangi bir akıllı oyun konsoluna veya Fire Stick veya Apple TV gibi TV kutularına bağlanarak sınırsız içeriğe erişin, Doğrudan akıllı telefonunuzdan akış yapan TV şovları, Akıllı paylaşım için Wi-Fi ekran yansıtma |
| USB | : Var |
| Teknoloji | : LED Projeksiyon |
| Projeksiyon Türü | : HD Ready Projeksiyon |
| Parlaklık | : 2800 ANSI lümen |
| Kablosuz Kullanım (WiFi) | : Dahili WiFi |
| Görüntü Oranı | : 16:9 |
| Gerçek Çözünürlük | : 1280×720 |
| Maksimum Çözünürlük | : 1920×1080 |
| Lamba Ömrü | : 30.000 Saat |
| Lens Oranı | : 1.4:1 |
| Lamba Tipi | : LED |
| Video Uyumluluğu | : HD Ready, 720p ve 1080p Görüntü Yansıtma İmkanı |
| HDMI | : 2 adet |
| VGA | : Var |
| 3.5mm Stereo Mini Jack | : Var |
| Çıkış Birimleri | : Bağlantı Terminalleri |
| Stereo Mini Jack 3.5mm | : Var |
| Fan Sesi | : 29 dB |
| Eko Fan Sesi | : 25 dB |
| Keystone Correction | : Var |
| Yatay Düzeltme | : Var |
| Dikey Düzeltme | : Var |
| Kullanım Şekli | : Masaüstü |
| Hoparlör | : 3 W |
| Boyutlar (WxHxD) | : 245 x 166 x 82 mm |
| Ağırlık | : 1.25 kg |
| Tasarım | : Gri-Siyah |
| Enerji Tüketimi | : 72 W |
| Güç Kaynağı | : 100-240V/50-60Hz |
| Garanti | : 2 Yıl Garanti |
| Ekstra Özellikler-2 | : Wi-Fi üzerinden ekran yansıtma, Harici hoparlör bağlama, Micro SD |























There are no reviews yet.