Teknik Özellikler :
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Marka | : Optoma |
| Teknoloji | : DLP Projeksiyon |
| Projeksiyon Türü | : 4K UHD Projeksiyon |
| Parlaklık | : 5000 ANSI lümen |
| 3D Özellik | : Var |
| Kablosuz Kullanım (WiFi) | : Opsiyonel |
| Gerçek Çözünürlük | : 3840×2160 |
| Maksimum Çözünürlük | : 3840×2160 |
| Kontrast | : 10000:1 |
| Lamba Ömrü | : 3.000 Saat |
| Eko Lamba Ömrü | : 5.000 Saat |
| PJ Link | : Yok |
| AMX Kontrol | : Yok |
| Crestron Kontrol | : Yok |
| Bağlantı Özelliği | : Bağlantı Terminalleri |
| HDMI | : Var |
| VGA | : Var |
| USB Tip A | : Var |
| USB Tip C | : Yok |
| 3.5mm Stereo Mini Jack | : Var |
| Boyutlar (WxHxD) | : 392x281x129mm |
| Ağırlık | : 5.8 kg |
| Tasarım | : Beyaz |
| Enerji Tüketimi | : 335W |
























There are no reviews yet.