Teknik Özellikler :
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Marka | : Optoma |
| Ekstra Özellikler-1 | : Full HD 3D Projeksiyon |
| Teknoloji | : DLP Projeksiyon |
| Projeksiyon Türü | : Full HD Projeksiyon |
| Parlaklık | : 4000 ANSI lümen |
| 3D Özellik | : Var |
| Kablosuz Kullanım (WiFi) | : Opsiyonel |
| Gerçek Çözünürlük | : 1920×1080 |
| Maksimum Çözünürlük | : 1920×1200 |
| Kontrast | : 20000:1 |
| Lamba Ömrü | : 5.000 Saat |
| Eko Lamba Ömrü | : 10.000 Saat |
| Lens Oranı | : 1.47-1.63 |
| Lamba Kodu | : BL-FP220B |
| Lamba Tipi | : 220W |
| PJ Link | : Var |
| AMX Kontrol | : Var |
| Crestron Kontrol | : Var |
| Bağlantı Özelliği | : Bağlantı Terminalleri |
| HDMI | : Var |
| MHL | : Var |
| VGA | : Var |
| Composite Video | : Var |
| USB A Power | : Var |
| 3.5mm Stereo Mini Jack | : Var |
| RCA (L/R) | : Var |
| Kontrol Portları | : Bağlantı Terminalleri |
| RS232C | : Var |
| RJ-45 | : Var |
| Çıkış Birimleri | : Bağlantı Terminalleri |
| Stereo Mini Jack 3.5mm | : Var |
| Fan Sesi | : 29 dB |
| Eko Fan Sesi | : 32 dB |
| Keystone Correction | : Var |
| Yatay Düzeltme | : Var |
| Dikey Düzeltme | : Yok |
| Kullanım Şekli | : Masa Üstü ve Tavana Asarak |
| Hoparlör | : 2 W |
| Boyutlar (WxHxD) | : 298 x 230 x 96 mm |
| Ağırlık | : 2.41 kg |
| Tasarım | : Beyaz |
| Enerji Tüketimi | : 266 W |
| Güç Kaynağı | : 106 -240V/50-60Hz |
| Garanti | : 2 Yıl Garanti |
| Kutu Aksesuarları | : Garanti Belgesi Güvenlik Kartı Uzaktan Kumanda Ve Piller VGA Bilgisayar Kablosu Kullanım Kılavuzu (CD) Güç Kablosu |























There are no reviews yet.