Teknik Özellikler :
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Marka | : Optoma |
| Ekstra Özellikler-1 | : 3D Full HD Projeksiyon |
| Teknoloji | : DLP Projeksiyon |
| Projeksiyon Türü | : 3D Full HD Projeksiyon |
| Parlaklık | : 5000 ANSI lümen |
| 3D Özellik | : Var |
| Kablosuz Kullanım (WiFi) | : Opsiyonel |
| Görüntü Oranı | : 16:9 |
| Gerçek Çözünürlük | : 1920×1080 |
| Maksimum Çözünürlük | : 1920×1200 |
| Kontrast | : 20.000:1 |
| Lamba Ömrü | : 3.500 Saat |
| Eko Lamba Ömrü | : 4.500 Saat |
| Video Uyumluluğu | : 720(750)50p, 1080(1125)60i, 1080(1125)50i, 1080(1125)25p, 1080(1125)24p, 1080(1125)24sF, 1080(1125)30p, 1080(1125)60p, 1080(1125)50p, VGA(640×480), WUXGA(1920×1200) |
| Bağlantı Özelliği | : Bağlantı Terminalleri |
| HDMI | : 2 Adet |
| MHL | : Var |
| Composite Video | : Var |
| USB Tip A | : Var |
| 3.5mm Stereo Mini Jack | : Var |
| DisplayPort | : Var |
| Kontrol Portları | : Bağlantı Terminalleri |
| RS232C | : Var |
| USB Tip B | : Var |
| 12V Trigger | : Var |
| Çıkış Birimleri | : Bağlantı Terminalleri |
| Stereo Mini Jack 3.5mm | : Var |
| Fan Sesi | : 29 dB |
| Eko Fan Sesi | : 29 dB |
| Keystone Correction | : Var |
| Yatay Düzeltme | : -25°/+25° |
| Dikey Düzeltme | : -30°/+30° |
| Kullanım Şekli | : Masa Üstü ve Tavana Asarak |
| Hoparlör | : 10 W |
| Boyutlar (WxHxD) | : 345 x 216 x 109 mm |
| Ağırlık | : 2.95 kg |
| Tasarım | : Beyaz |
| Enerji Tüketimi | : 350 W |
| Güç Kaynağı | : 100-240V/ 50-60Hz |
| Garanti | : 2 Yıl Garanti |
| Kutu Aksesuarları | : AC Güç Kablosu, Uzaktan Kumanda, 2X AA Pil, Temel Kullanım Kılavuzu |























There are no reviews yet.