Teknik Özellikler :
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Marka | : Optoma |
| Teknoloji | : DLP Projeksiyon |
| Projeksiyon Türü | : Kısa Mesafe 3D Full HD Projeksiyon |
| Parlaklık | : 3000 ANSI lümen |
| 3D Özellik | : Var |
| Kablosuz Kullanım (WiFi) | : Opsiyonel |
| Görüntü Oranı | : 16:9 |
| Gerçek Çözünürlük | : 1920×1080 |
| Maksimum Çözünürlük | : 1920×1200 |
| Kontrast | : 25.000:1 |
| Lamba Ömrü | : 5.000 Saat |
| Eko Lamba Ömrü | : 6.500 Saat |
| Lens Oranı | : 0.49:1 |
| Lamba Kodu | : 5J.J7L05.001 |
| Lamba Tipi | : 190W |
| PJ Link | : Yok |
| AMX Kontrol | : Yok |
| Crestron Kontrol | : Yok |
| Bağlantı Özelliği | : Bağlantı Terminalleri |
| HDMI | : Var |
| VGA | : Var |
| MHL | : Var |
| Component Video | : Var |
| Monitör Out | : Var |
| Composite Video | : Var |
| S-Video | : Var |
| USB Tip A | : Var |
| USB A Power | : Var |
| USB Tip C | : Yok |
| 3.5mm Stereo Mini Jack | : Var |
| DVI-D | : Yok |
| DVI-I | : Yok |
| HD-SDI | : Yok |
| 5 x BNC | : Var |
| DisplayPort | : Yok |
| 3D-Sync | : Var |
| RCA (L/R) | : Var |
| Mikrofon | : Yok |
| Kontrol Portları | : Bağlantı Terminalleri |
| RS232C | : Var |
| RJ-45 | : Yok |
| M3 Remote | : Yok |
| USB Tip B | : Var |
| 12V Trigger | : Yok |
| GPIO | : Yok |
| Stereo Mini Jack 3.5mm | : Var |
| Fan Sesi | : 31 dB |
| Eko Fan Sesi | : 28 dB |
| Lens Shift | : Yok |
| Yatay | : Yok |
| Dikey | : Yok |
| Yatay Düzeltme | : Var |
| Dikey Düzeltme | : Var |
| Kullanım Şekli | : Masa Üstü Tavana Asarak |
| Hoparlör | : 10W |
| Boyutlar (WxHxD) | : 315x224x114 |
| Ağırlık | : 2.65 kg |
| Tasarım | : Beyaz |
| Enerji Tüketimi | : 233W |
| Güç Kaynağı | : 100 ~ 240 V / 50 ~ 60 Hz |
| Garanti | : 2 Yıl |
| Kutu Aksesuarları | : Garanti Belgesi Güvenlik Kartı Uzaktan Kumanda Ve Piller VGA Bilgisayar Kablosu Kullanım Kılavuzu (CD) Güç Kablosu |
| Ekstra Özellikler | : Dynamic black technology MHL x 1 (shared with HDMI2) FULL HD 108P 3D Full HD |
| Ethernet arabirimi | : Yok |























There are no reviews yet.