Teknik Özellikler :
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Marka | : Optoma |
| Ekstra Özellikler-1 | : Full HD 3D Projeksiyon |
| Teknoloji | : DLP Projeksiyon |
| Projeksiyon Türü | : 3D Full HD Projeksiyon |
| Parlaklık | : 3400 ANSI lümen |
| 3D Özellik | : Full 3D |
| Kablosuz Kullanım (WiFi) | : Opsiyonel |
| Görüntü Oranı | : 16:9 |
| Gerçek Çözünürlük | : 1920×1080 |
| Maksimum Çözünürlük | : 1920×1200 |
| Kontrast | : 25000:1 |
| Lamba Ömrü | : 12.000 Saat |
| Eko Lamba Ömrü | : 15.000 Saat |
| Lens Oranı | : 1.47-1.62 |
| Lamba Tipi | : 240 W |
| Video Uyumluluğu | : FHD, UXGA, SXGA, WXGA, HD, XGA, SVGA, VGA, Mac, Side-by-Side:1080i50 / 60, 720p50 / 60 Frame-pack: 1080p24, 720p50 / 60 Over-Under: 1080p24, 720p50 / 60 |
| Bağlantı Özelliği | : Bağlantı Terminalleri |
| HDMI | : Var |
| MHL | : Var |
| Composite Video | : Var |
| USB A Power | : 1 x USB-A power 1.5A |
| 3.5mm Stereo Mini Jack | : Var |
| 3D-Sync | : Var |
| RCA (L/R) | : Var |
| Kontrol Portları | : Bağlantı Terminalleri |
| 12V Trigger | : Var |
| Çıkış Birimleri | : Bağlantı Terminalleri |
| Fan Sesi | : 29 dB |
| Eko Fan Sesi | : 25 dB |
| Keystone Correction | : Var |
| Yatay Düzeltme | : +/- 40° |
| Dikey Düzeltme | : Yok |
| Kullanım Şekli | : Masa Üstü ve Tavana Asarak |
| Hoparlör | : 10 W |
| Boyutlar (WxHxD) | : 316 x 244 x 108 mm |
| Ağırlık | : 2.87 kg |
| Tasarım | : Siyah |
| Enerji Tüketimi | : 295 W |
| Güç Kaynağı | : 100 ~ 240 V / 50 ~ 60 Hz |
| Garanti | : 2 Yıl Garanti |
| Kutu Aksesuarları | : Garanti Belgesi Güvenlik Kartı Uzaktan Kumanda Ve Piller Kullanım Kılavuzu, Güç Kablosu |























There are no reviews yet.