Teknik Özellikler :
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Marka | : Optoma |
| Teknoloji | : DLP Projeksiyon |
| Projeksiyon Türü | : 4K UHD Projeksiyon |
| Parlaklık | : 2400 ANSI lümen |
| 3D Özellik | : Var |
| Kablosuz Kullanım (WiFi) | : Opsiyonel Eklenebilir |
| Görüntü Oranı | : 16:9 |
| Gerçek Çözünürlük | : 3840×2160 |
| Maksimum Çözünürlük | : 4096×2160 |
| Lamba Ömrü | : 10000 Saat |
| Eko Lamba Ömrü | : 15000 Saat |
| Video Uyumluluğu | : 1080(1125)24p, 1080(1125)24sF, 1080(1125)30p, 1080(1125)60p, 1080(1125)50p, VGA(640×480), WUXGA(1920×1200) |
| Bağlantı Özelliği | : Bağlantı Terminalleri |
| HDMI | : 2 adet |
| USB A Power | : Var |
| 3.5mm Stereo Mini Jack | : Var |
| Mikrofon | : Yok |
| Kontrol Portları | : Bağlantı Terminalleri |
| RS232C | : Var |
| 12V Trigger | : Var |
| Çıkış Birimleri | : Bağlantı Terminalleri |
| Stereo Mini Jack 3.5mm | : Var |
| Fan Sesi | : 28 dB |
| Eko Fan Sesi | : 25 dB |
| Keystone Correction | : Var |
| Yatay Düzeltme | : Yok |
| Dikey Düzeltme | : 10 |
| Kullanım Şekli | : Film veya Cam ile Arkadan Yansıtma Tavana Asarak Masaüstü |
| Hoparlör | : 5 W |
| Boyutlar (WxHxD) | : 392x281x118 mm |
| Ağırlık | : 5.22 kg |
| Tasarım | : Beyaz |
| Enerji Tüketimi | : 305 W |
| Güç Kaynağı | : 100-240V/ 50-60Hz |
| Garanti | : 2 Yıl Garanti |
| Kutu Aksesuarları | : Objektif kapağı AC güç kablosu Uzaktan kumanda 2x AAA piller Temel kullanım kılavuzu |
| Ekstra Özellikler | : HDR uyumlu, 4K UHD Çözünürlük, S/PDIF |






















There are no reviews yet.