Teknik Özellikler :
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Marka | : Optoma |
| Projeksiyon Türü | : 4K Projeksiyon |
| Parlaklık | : 2200 ANSI lümen |
| 3D Özellik | : Yok |
| Kablosuz Kullanım (WiFi) | : Yok |
| Görüntü Oranı | : 16:9 |
| Gerçek Çözünürlük | : 3840×2160 |
| Maksimum Çözünürlük | : 3840×2160 |
| Lamba Ömrü | : 4.000 Saat |
| Eko Lamba Ömrü | : 15.000 Saat |
| PJ Link Kontrol | : Yok |
| PJ Link | : LAN kontrol |
| Video Uyumluluğu | : 480i/p, 576i/p, 720p(50/60Hz), 1080i(50/60Hz), 1080p(50/60Hz), 2160p(50/60Hz) |
| Bağlantı Özelliği | : Bağlantı Terminalleri |
| HDMI | : HDMI 1.4a 3D Support |
| MHL | : Var |
| Component Video | : Yok |
| Composite Video | : Yok |
| S-Video | : Yok |
| USB Tip A | : Var |
| USB A Power | : USB-A Power 1.5A |
| 3.5mm Stereo Mini Jack | : Var |
| DVI-D | : Yok |
| DVI-I | : Yok |
| HD-SDI | : Yok |
| 5 x BNC | : Yok |
| DisplayPort | : Yok |
| 3D-Sync | : Yok |
| RCA (L/R) | : Yok |
| Mikrofon | : Yok |
| Kontrol Portları | : Bağlantı Terminalleri |
| RS232C | : Var |
| RJ-45 | : Var |
| M3 Remote | : Yok |
| USB Tip B | : Yok |
| 12V Trigger | : Var |
| GPIO | : Yok |
| Çıkış Birimleri | : Bağlantı Terminalleri |
| Stereo Mini Jack 3.5mm | : Var |
| Fan Sesi | : 25 dB |
| Eko Fan Sesi | : 27 dB |
| Lens Shift | : Var |
| Yatay | : Yok |
| Dikey | : Var |
| Keystone Correction | : Var |
| Yatay Düzeltme | : Var |
| Dikey Düzeltme | : Var |
| Kullanım Şekli | : Masa Üstü ve Tavana Asarak |
| Hoparlör | : 8 W |
| Boyutlar (WxHxD) | : 498x331x141mm |
| Ağırlık | : 7.8 kg |
| Tasarım | : Siyah |
| Enerji Tüketimi | : 305 W |
| Güç Kaynağı | : 101 ~ 240 V / 50 ~ 60 Hz |
| Garanti | : 2 Yıl Garanti |
| Kutu Aksesuarları | : Garanti Belgesi Güvenlik Kartı Uzaktan Kumanda Ve Piller Kullanım Kılavuzu (CD) Güç Kablosu |
| Ekstra Özellikler | : 4K Ultra HD-HDR uyumlu-Rec.709-HDCP 2.2 |
| Ethernet arabirimi | : Yok |























There are no reviews yet.