Teknik Özellikler :
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Marka | : Optoma |
| Teknoloji | : 3D DLP Projeksiyon |
| Projeksiyon Türü | : HD Ready Projeksiyon |
| Parlaklık | : 3700 ANSI lümen |
| 3D Özellik | : Full 3D |
| Kablosuz Kullanım (WiFi) | : Opsiyonel |
| Gerçek Çözünürlük | : 1280×800 |
| Maksimum Çözünürlük | : 1920×1200 |
| Kontrast | : 20000:1 |
| Lamba Ömrü | : 10.000 Saat |
| Eko Lamba Ömrü | : 15.000 Saat |
| Bağlantı Özelliği | : Bağlantı Terminalleri |
| HDMI | : 1 x HDMI 1.4a 3D destek |
| VGA | : Var |
| Composite Video | : Var |
| USB A Power | : 1 x USB-A power 1A |
| 3.5mm Stereo Mini Jack | : Var |
| Kontrol Portları | : Bağlantı Terminalleri |
| RS232C | : Var |
| Çıkış Birimleri | : Bağlantı Terminalleri |
| Stereo Mini Jack 3.5mm | : Var |
| Fan Sesi | : 27dB |
| Keystone Correction | : Var |
| Yatay Düzeltme | : Yok |
| Dikey Düzeltme | : Var |
| Kullanım Şekli | : Masa Üstü ve tavana Asarak |
| Hoparlör | : 10 W |
| Boyutlar (WxHxD) | : 316 x 244 x 108 mm |
| Ağırlık | : 3 kg |
| Tasarım | : Siyah |
| Enerji Tüketimi | : 225 W |
| Garanti | : 2 Yıl Garanti |























There are no reviews yet.