Teknik Özellikler :
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Marka | : Optoma |
| Projeksiyon Türü | : DLP Projeksiyon |
| Parlaklık | : 5000 ANSI lümen |
| 3D Özellik | : Var |
| Kablosuz Kullanım (WiFi) | : Opsiyonel |
| Görüntü Oranı | : 4:3 |
| Gerçek Çözünürlük | : 1024×768 |
| Maksimum Çözünürlük | : 1920×1200 |
| Lamba Ömrü | : 2.500 Saat |
| Eko Lamba Ömrü | : 4.500 Saat |
| Video Uyumluluğu | : 576(625p), 720(750)60p, 720(750)50p, 1080(1125)60i, 1080(1125)50i, 1080(1125)25p, 1080(1125)24p, 1080(1125)24sF, 1080(1125)30p, 1080(1125)60p, 1080(1125)50p, VGA(640×480), WUXGA(1920×1200) |
| Bağlantı Özelliği | : Bağlantı Terminalleri |
| HDMI | : 1.4a 3D support |
| MHL | : Var |
| Component Video | : Yok |
| Composite Video | : Yok |
| S-Video | : Yok |
| USB Tip A | : Var |
| USB A Power | : Yok |
| 3.5mm Stereo Mini Jack | : Var |
| DisplayPort | : Yok |
| Kontrol Portları | : Bağlantı Terminalleri |
| RS232C | : Var |
| RJ-45 | : Yok |
| M3 Remote | : Yok |
| USB Tip B | : Var |
| 12V Trigger | : Var |
| GPIO | : Yok |
| Çıkış Birimleri | : Bağlantı Terminalleri |
| Stereo Mini Jack 3.5mm | : Var |
| Fan Sesi | : 29 dB |
| Eko Fan Sesi | : 29 dB |
| Keystone Correction | : Var |
| Yatay Düzeltme | : 25 |
| Dikey Düzeltme | : 30 |
| Kullanım Şekli | : Film veya Cam ile Arkadan Yansıtma Tavana Asarak Masaüstü |
| Hoparlör | : 10 W |
| Boyutlar (WxHxD) | : 345x216x109 mm |
| Ağırlık | : 2.9 kg |
| Tasarım | : Beyaz |
| Enerji Tüketimi | : 350 W |
| Güç Kaynağı | : 101 ~ 240 V / 50 ~ 60 Hz |
| Garanti | : 2 Yıl Garanti |
| Kutu Aksesuarları | : Garanti Belgesi Güvenlik Kartı Uzaktan Kumanda Ve Piller Kullanım Kılavuzu (CD) Güç Kablosu |
| Ekstra Özellikler | : 3D |























There are no reviews yet.