Teknik Özellikler :
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Marka | : Optoma |
| Teknoloji | : Lazer Projeksiyon |
| Projeksiyon Türü | : Full HD Lazer Projeksiyon |
| Parlaklık | : 4500 ANSI lümen |
| 3D Özellik | : Var |
| Kablosuz Kullanım (WiFi) | : Opsiyonel |
| Gerçek Çözünürlük | : 1920×1080 |
| Maksimum Çözünürlük | : 1920×1200 |
| Kontrast | : 300000:1 |
| Lamba Ömrü | : 30.000 Saat |
| Eko Lamba Ömrü | : 30.000 Saat |
| PJ Link | : Var |
| AMX Kontrol | : Var |
| Crestron Kontrol | : Var |
| Bağlantı Özelliği | : Bağlantı Terminalleri |
| HDMI | : Var |
| MHL | : Yok |
| VGA | : Var |
| Component Video | : Yok |
| Monitör Out | : Var |
| Composite Video | : Var |
| S-Video | : Yok |
| USB Tip A | : Var |
| USB A Power | : Var |
| USB Tip C | : Yok |
| 3.5mm Stereo Mini Jack | : Var |
| DVI-D | : Yok |
| DVI-I | : Yok |
| HD-SDI | : Yok |
| 5 x BNC | : Yok |
| 3D-Sync | : Yok |
| RCA (L/R) | : Var |
| Mikrofon | : Yok |
| Kontrol Portları | : Bağlantı Terminalleri |
| RS232C | : Var |
| RJ-45 | : Var |
| M3 Remote | : Yok |
| USB Tip B | : Var |
| 12V Trigger | : Var |
| GPIO | : Yok |
| Çıkış Birimleri | : Bağlantı Terminalleri |
| Stereo Mini Jack 3.5mm | : Var |
| Fan Sesi | : 32 dB |
| Eko Fan Sesi | : 30 dB |
| Keystone Correction | : Var |
| Yatay Düzeltme | : Var |
| Dikey Düzeltme | : Var |
| Kullanım Şekli | : Masa Üstü ve Tavana Asarak |
| Hoparlör | : 10W |
| Boyutlar (WxHxD) | : 337x265x122.5mm |
| Ağırlık | : 5.5 kg |
| Tasarım | : Beyaz |
| Enerji Tüketimi | : 296 W |
| Garanti | : 2 Yıl Garanti |























There are no reviews yet.