Teknik Özellikler :
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Marka | : Optoma |
| Teknoloji | : Multi Color Lazer Prokesiyon |
| Projeksiyon Türü | : 4K DLP Lazer Projeksiyon |
| Parlaklık | : 10.000 ANSI lümen |
| 3D Özellik | : Full HD 3D |
| Görüntü Oranı | : 16:9 |
| Gerçek Çözünürlük | : 4K UHD (3840 x 2160) |
| Maksimum Çözünürlük | : 4K UHD (3840 x 2160, 60Hz) |
| Kontrast | : 350000:1 |
| Lamba Ömrü | : 30.000 Saat |
| Bağlantı Özelliği | : Bağlantı Terminalleri |
| HDMI | : 2 adet |
| Fan Sesi | : 32 dB |
| Keystone Correction | : Var |
| Yatay Düzeltme | : ± 140 |
| Dikey Düzeltme | : ± 60 |
| Boyutlar (WxHxD) | : 520 x219 x 600 mm |
| Ağırlık | : 33 kg |
| Ekstra Özellikler | : 360 derece & Portrait mod & 24/7 çalışma, IP6X sertifika, Full HD 3D destek, Warping and Blending uygulama |






















There are no reviews yet.