Teknik Özellikler :
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Marka | : Optoma |
| Teknoloji | : Lazer Projeksiyon |
| Projeksiyon Türü | : 4K UHD Projeksiyon |
| Parlaklık | : 7500 ANSI lümen |
| Kablosuz Kullanım (WiFi) | : Opsiyonel |
| Gerçek Çözünürlük | : 3840×2160 |
| Maksimum Çözünürlük | : 3840×2160 |
| Kontrast | : 2000000:1 Dinamik |
| PJ Link | : Var |
| AMX Kontrol | : Var |
| Crestron Kontrol | : Var |
| Video Uyumluluğu | : 1080p |
| Bağlantı Özelliği | : Bağlantı Terminalleri |
| HDMI | : Var |
| VGA | : Var |
| MHL | : Yok |
| Component Video | : Var |
| USB Tip A | : Var |
| USB A Power | : Var |
| DVI-D | : Yok |
| DVI-I | : Yok |
| HD-SDI | : Var |
| 5 x BNC | : Var |
| 3D-Sync | : Var |
| RCA (L/R) | : Var |
| Kontrol Portları | : Bağlantı Terminalleri |
| RS232C | : Var |
| RJ-45 | : Var |
| USB Tip B | : Var |
| 12V Trigger | : Var |
| Çıkış Birimleri | : Bağlantı Terminalleri |
| Fan Sesi | : 36 dB |
| Eko Fan Sesi | : 32 dB |
| Keystone Correction | : Var |
| Yatay Düzeltme | : Var |
| Dikey Düzeltme | : Var |
| Kullanım Şekli | : Masa Üstü ve Tavana Asarak |
| Hoparlör | : Yok |
| Boyutlar (WxHxD) | : 600x520x219mm |
| Ağırlık | : 33 kg |
| Tasarım | : Siyah |
| Garanti | : 2 Yıl Garanti |
| Kutu Aksesuarları | : Uzaktan kumanda, piller ve VGA kablo |






















There are no reviews yet.