Teknik Özellikler :
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Marka | : Optoma |
| Teknoloji | : Lazer Projeksiyon |
| Projeksiyon Türü | : Full HD Lazer Projeksiyon |
| Parlaklık | : 17000 ANSI lümen |
| 3D Özellik | : Var |
| Kablosuz Kullanım (WiFi) | : Opsiyonel |
| Gerçek Çözünürlük | : 1920×1200 |
| Maksimum Çözünürlük | : 4096×2160 |
| Kontrast | : 2000000:1 |
| Lamba Ömrü | : 30.000 Saat |
| Eko Lamba Ömrü | : 30.000 Saat |
| Lens Oranı | : 1.20-2.90 |
| Lamba Tipi | : Lazer Lamba |
| Ethernet Arabirimi | : 1 x HDBaseT |
| PJ Link | : Var |
| AMX Kontrol | : Var |
| Crestron Kontrol | : Var |
| Video Uyumluluğu | : HD, UXGA, WXGA, SXGA+, SXGA, XGA, SVGA, VGA Resized, VESA, PC and Macintosh Compatible |
| Bağlantı Özelliği | : Bağlantı Terminalleri |
| HDMI | : Var |
| VGA | : Var |
| MHL | : Yok |
| Component Video | : Var |
| Monitör Out | : Var |
| Composite Video | : Var |
| S-Video | : Yok |
| USB Tip A | : Var |
| USB A Power | : Yok |
| USB Tip C | : Yok |
| 3.5mm Stereo Mini Jack | : Var |
| DVI-D | : Var |
| DVI-I | : Yok |
| HD-SDI | : Yok |
| 5 x BNC | : Yok |
| DisplayPort | : Var |
| 3D-Sync | : Var |
| RCA (L/R) | : Var |
| Mikrofon | : Var |
| Kontrol Portları | : Bağlantı Terminalleri |
| RS232C | : Var |
| RJ-45 | : Var |
| M3 Remote | : Var |
| USB Tip B | : Var |
| 12V Trigger | : Yok |
| GPIO | : Yok |
| Çıkış Birimleri | : Bağlantı Terminalleri |
| Stereo Mini Jack 3.5mm | : Var |
| Fan Sesi | : 38 dB |
| Eko Fan Sesi | : 36 dB |
| Lens Shift | : Var |
| Yatay | : Var |
| Dikey | : Var |
| Keystone Correction | : Var |
| Yatay Düzeltme | : Var |
| Dikey Düzeltme | : Var |
| Kullanım Şekli | : Masa Üstü ve Tavana Asarak |
| Hoparlör | : Yok |
| Boyutlar (WxHxD) | : 650 x 250 x 710 mm |
| Ağırlık | : 50 kg |
| Tasarım | : Siyah |
| Garanti | : 3 Yıl Garanti |






















There are no reviews yet.