| Parlaklık Aralığı | 10000+ ANSI , |
|---|---|
| Parlaklık | 12000 ANSI lümen , |
| Gerçek Çöz. | 1920×1200 , |
| Kontrast Aralığı | 5001-10000:1 , |
| Teknoloji | 3 Chip DLP , |
| Marka | Panasonic , |
| Projeksiyon Türü | Profesyonel , |
| Görüntü Oranı | 16:10 , |
| Maksimum Çöz. | 1920×1200 , |
| Kontrast | 10000:1 , |
| Lamba Ömrü | 3000 Saat , |
| Eko Lamba Ömrü | 4000 saat saat , |
| Lamba Tipi | 380W UHM x 2 , |
| Lamba Kodu | ET-LAD310A , |
| Lens Oranı | Opsiyonel Lensler , |
| Video Uyumluluğu | NTSC (3.58/4.43) , SDTV (480i , PAL (B/D/G/H/I/M/N) , 576p) , 1080I , EDTV (480p , 1080p) , HDTV (720p , SECAM (B/D/G/K/K1/L) , 576i) , |
| Giriş Birimleri | BAĞLANTI TERMİNALLERİ , |
| HDMI | VAR , |
| D-Sub 15 pin ( VGA ) | 2 ADET , |
| Composite Video | VAR , |
| S-Video | VAR , |
| USB Tip A | YOK , |
| Component Video ( RGB ) | VAR , |
| 3.5mm Stereo Mini Jack | VAR , |
| DVI-D | VAR , |
| DVI-I | YOK , |
| HD-SDI | VAR , |
| 5 x BNC | VAR , |
| Mini HDMI | YOK , |
| Displayport | VAR , |
| 3D-Sync | VAR , |
| RCA (Sağ. Sol) | VAR , |
| Mikrofon | YOK , |
| Kontrol Portları | BAĞLANTI TERMİNALLERİ , |
| RS232C | VAR , |
| RJ45 ( Network ) | VAR , |
| M3 Remote | VAR , |
| USB Tip B | YOK , |
| 12V Trigger | YOK , |
| GPIO | YOK , |
| Çıkış Birimleri | BAĞLANTI TERMİNALLERİ , |
| D-Sub 15 pin VGA (Çıkış) | VAR , |
| Mini Jack 3.5mm (Out) | VAR , |
| Fan Sesi | 45 dB , |
| Eko Fan Sesi | 37 dB , |
| Ekstra Özellikler | CRESTRON , AMX , PJLink , 3D Profesyonel , Dynamic Iris , Daylight View , Full HD , DICOM Simulation Mode , |
| Lens Shift | VAR , |
| Yatay Lens Shift | 70 , |
| Dikey Lens Shift | 30 , |
| Keystone | Var , |
| Yatay Düzeltme | 40 , |
| Dikey Düzeltme | 15 , |
| Kullanım Şekli | Film veya Cam ile Arkadan Yansıtma , Tavana Asarak , Masaüstü , |
| Hoparlör | YOK , |
| Boyutlar (WxHxD) | 530x200x548 , |
| Ağırlık | 24 kg , |
| Tasarım | Siyah , |
| Enerji Tüketimi | 950 W , |
| Güç Kaynağı | 100 ~ 240 V / 50 ~ 60 Hz , |
| Kutu Aksesuarları | Güvenlik Kartı , Uzaktan Kumanda Ve Piller , VGA Bilgisayar Kablosu , Güç Kablosu , Kullanım Kılavuzu (CD) , Garanti Belgesi , |
| Garanti | 2 yıl , |
| Teslimat Seçenekleri | Proje ürünü, SATIŞ DEPARTMANI ile irtibat kurunuz. , |
| Ağırlık Aralığı | 10+ , |
Full HD Projeksiyon, Projeksiyon ve Sistemleri, Projeksiyonlar
Panasonic PT-DZ13K WUXGA DLP Projeksiyon
| Marka | Panasonic |
|---|























There are no reviews yet.