| Parlaklık Aralığı | 6001-10000 ANSI , |
|---|---|
| Parlaklık | 7000 ANSI lümen , |
| Gerçek Çöz. | 1920×1200 , |
| Kontrast Aralığı | 2001-5000:1 , |
| Teknoloji | DLP , |
| Marka | Panasonic , |
| Projeksiyon Türü | Profesyonel , |
| Görüntü Oranı | 16:10 , |
| Maksimum Çöz. | 1920×1200 , |
| Kontrast | 3000:1:1 , |
| Lamba Ömrü | 4000 Saat , |
| Eko Lamba Ömrü | 4000 saat , |
| Lamba Tipi | 310 , |
| Lamba Kodu | ET-LAD70 , |
| Lens Oranı | 1.7–2.4:1 , |
| Video Uyumluluğu | secam , pal , ntsc , sdtv , edtv , hdtv , |
| Giriş Birimleri | BAĞLANTI TERMİNALLERİ , |
| HDMI | VAR , |
| D-Sub 15 pin ( VGA ) | VAR , |
| Composite Video | YOK , |
| S-Video | YOK , |
| USB Tip A | VAR , |
| Component Video ( RGB ) | YOK , |
| 3.5mm Stereo Mini Jack | VAR , |
| DVI-D | VAR , |
| DVI-I | YOK , |
| HD-SDI | VAR , |
| 5 x BNC | VAR , |
| Mini HDMI | YOK , |
| Displayport | YOK , |
| 3D-Sync | VAR , |
| RCA (Sağ. Sol) | YOK , |
| Mikrofon | YOK , |
| Kontrol Portları | YOK , |
| RS232C | VAR , |
| RJ45 ( Network ) | VAR , |
| M3 Remote | YOK , |
| USB Tip B | YOK , |
| 12V Trigger | YOK , |
| GPIO | YOK , |
| Çıkış Birimleri | BAĞLANTI TERMİNALLERİ , |
| D-Sub 15 pin VGA (Çıkış) | YOK , |
| Mini Jack 3.5mm (Out) | YOK , |
| Fan Sesi | 30 dB , |
| Eko Fan Sesi | 28 dB , |
| Ekstra Özellikler | Color Matching , Day Light View 2 , Pasif ve Aktif Emitter ile 3D Özelliği , CRESTRON , HD-SDI TERMINAL , PJLink , Edge Blending , Geometric Adjustment , Pj-Link , 24/7 Çalışabilme , Mekanik Shutter , Multi Screen , DICOM , Full HD , |
| Lens Shift | VAR , |
| Yatay Lens Shift | 50 , |
| Dikey Lens Shift | 30 , |
| Keystone | Var , |
| Yatay Düzeltme | 40 , |
| Dikey Düzeltme | 45 , |
| Kullanım Şekli | Film veya Cam ile Arkadan Yansıtma Tavana Asarak Masaüstü , |
| Hoparlör | YOK , |
| Boyutlar (WxHxD) | 498×175×521 , |
| Ağırlık | 17.8 kg , |
| Tasarım | Siyah , |
| Enerji Tüketimi | 790 W , |
| Güç Kaynağı | 100 ~ 240 V / 50 ~ 60 Hz , |
| Kutu Aksesuarları | Garanti Belgesi Güvenlik Kartı Uzaktan Kumanda Ve Piller VGA Bilgisayar Kablosu Kullanım Kılavuzu (CD) Güç Kablosu , |
| Garanti | 2 yıl , |
| Teslimat Seçenekleri | Proje ürünü, SATIŞ DEPARTMANI ile irtibat kurunuz. , |
| Ağırlık Aralığı | 10+ , |
Full HD Projeksiyon, Projeksiyon ve Sistemleri, Projeksiyonlar
Panasonic PT-DZ780 Full HD DLP Projeksiyon
| Marka | Panasonic |
|---|























There are no reviews yet.