Teknik Özellikler :
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Marka | : Panasonic |
| Teknoloji | : 1 Chip DLP Lazer |
| Projeksiyon Türü | : Lazer Projeksiyon |
| Parlaklık | : 6500 ANSI lümen |
| 3D Özellik | : Yok |
| Kablosuz Kullanım (WiFi) | : Opsiyonel |
| Görüntü Oranı | : 16:10 |
| Maksimum Çözünürlük | : 2K Çözünürlük |
| Kontrast | : 3.000.000 (dinamik kontrast) |
| Lamba Ömrü | : 20.000 Saat |
| Eko Lamba Ömrü | : 20.000 Saat |
| Lens Oranı | : 1.7-2.3 |
| Lamba Kodu | : Laser Diodes |
| Lamba Tipi | : Var |
| Ethernet Arabirimi | : Var |
| PJ Link | : Var |
| AMX Kontrol | : Var |
| Crestron Kontrol | : Var |
| Video Uyumluluğu | : 1080(1125)24p 480p(525p) WUXGA(1920×1200) 1080(1125)25p 576i(625i) VGA(640×480) 1080(1125)50i 1080(1125)50p 1080(1125)60i 1080(1125)60p 720(750)50p 480i(525i) 1080(1125)30p 720(750)60p 1080(1125)24sF 576(625p) |
| Bağlantı Özelliği | : Bağlantı Terminalleri |
| HDMI | : Var |
| VGA | : Var |
| MHL | : Yok |
| Component Video | : Var |
| Monitör Out | : Var |
| Composite Video | : Var |
| S-Video | : Var |
| USB Tip A | : Yok |
| USB A Power | : Yok |
| USB Tip C | : Yok |
| 3.5mm Stereo Mini Jack | : Var |
| DVI-I | : Var |
| HD-SDI | : Var |
| 5 x BNC | : Var |
| DisplayPort | : Var |
| 3D-Sync | : Yok |
| RCA (L/R) | : Var |
| Mikrofon | : Var |
| Kontrol Portları | : Bağlantı Terminalleri |
| RS232C | : Var |
| RJ-45 | : 100 BASE-TX (Network) |
| M3 Remote | : Var |
| USB Tip B | : Var |
| 12V Trigger | : Yok |
| GPIO | : Var |
| Çıkış Birimleri | : Bağlantı Terminalleri |
| Stereo Mini Jack 3.5mm | : Var |
| Fan Sesi | : 32dB |
| Eko Fan Sesi | : 26dB |
| Lens Shift | : Var |
| Yatay | : Var |
| Dikey | : Var |
| Keystone Correction | : Var |
| Yatay Düzeltme | : Var |
| Dikey Düzeltme | : Var |
| Kullanım Şekli | : Masa Üstü ve Tavana Asarak |
| Hoparlör | : Yok |
| Boyutlar (WxHxD) | : 560x205x443mm |
| Ağırlık | : 16.9 kg |
| Tasarım | : Beyaz |
| Enerji Tüketimi | : 525W |
| Güç Kaynağı | : 100 ~ 240 V / 50 ~ 60 Hz |
| Garanti | : 2 Yıl |
| Kutu Aksesuarları | : Garanti Belgesi Güvenlik Kartı Uzaktan Kumanda Ve Piller VGA Bilgisayar Kablosu Kullanım Kılavuzu (CD) Güç Kablosu |
| Ekstra Özellikler | : Web Control device 100Base-TX Geometric Manager Pro DIGITAL LINK HDCP Compatible CRESTRON 1 Chip DLP Solid Shine Laser Projeksiyon Full HD Center to Corner %90 Geometric Adjustment Dust resistance 24/7 kullanım 360 derece kullanım Dual Eco Filter |























There are no reviews yet.