| Parlaklık Aralığı | 10000+ ANSI |
|---|---|
| Parlaklık | 12000 ANSI lümen |
| Gerçek Çöz. | 1400×1050 |
| Kontrast Aralığı | 10000:1+ |
| Teknoloji | Lazer Teknoloji |
| Marka | Panasonic |
| Projeksiyon Türü | Profesyonel Lazer Projeksiyon |
| Görüntü Oranı | 16:10 |
| Maksimum Çöz. | 1920×1200 |
| Kontrast | 20000:1 |
| Lamba Ömrü | 20000 Saat |
| Eko Lamba Ömrü | 24000 saat |
| Lamba Tipi | Laser Diode |
| Lamba Kodu | Lazer Lamba |
| Lens Oranı | OPSİYONEL |
| Video Uyumluluğu | (1080)25p VGA(640×480)-WUXGA(1920×1200) 576P) (1080)24sf (1080)50i (1080)24p (1080)60i (720)50p (1080)50p (720)60p 480p (1080)60p 480i (1080)30p 576I) |
| Giriş Birimleri | BAĞLANTI TERMİNALLERİ |
| HDMI | Var |
| D-Sub 15 pin ( VGA ) | Var |
| Composite Video | Var |
| S-Video | Var |
| USB Tip A | Yok |
| Component Video ( RGB ) | Var |
| 3.5mm Stereo Mini Jack | Var |
| DVI-D | Var |
| DVI-I | Var |
| HD-SDI | Var |
| 5 x BNC | Var |
| Mini HDMI | Var |
| Displayport | Var |
| 3D-Sync | Var |
| RCA (Sağ. Sol) | Var |
| Mikrofon | Var |
| Kontrol Portları | BAĞLANTI TERMİNALLERİ |
| RS232C | Var |
| RJ45 ( Network ) | Var |
| M3 Remote | Var |
| USB Tip B | Yok |
| 12V Trigger | Var |
| GPIO | Var |
| Çıkış Birimleri | BAĞLANTI TERMİNALLERİ |
| D-Sub 15 pin VGA (Çıkış) | Var |
| Mini Jack 3.5mm (Out) | Var |
| Fan Sesi | 43 dB |
| Eko Fan Sesi | 43 dB |
| Ekstra Özellikler | 3 Chip DLP 360 derece kullanım 24/7 çalışma özelliği DIGITAL LINK GoPro CRESTRON Solid Shine Laser AMX Laser Performance PJLink |
| Lens Shift | Var |
| Yatay Lens Shift | 55 |
| Dikey Lens Shift | 20 |
| Keystone | Var |
| Yatay Düzeltme | 40 |
| Dikey Düzeltme | 15 |
| Kullanım Şekli | 360 derece |
| Hoparlör | Yok |
| Boyutlar (WxHxD) | 578x270x725mm |
| Ağırlık | 44 kg |
| Tasarım | Siyah |
| Enerji Tüketimi | 1200 W |
| Güç Kaynağı | 100 ~ 240 V / 50 ~ 60 Hz |
| Kutu Aksesuarları | Enerji kablosu Kullanım Kılavuzu CD |
| Garanti | 2 yıl |
| Teslimat Seçenekleri | Proje ürünü, SATIŞ DEPARTMANI ile irtibat kurunuz. |
| Ağırlık Aralığı | 10+ |
Lazer Projeksiyon, Projeksiyon ve Sistemleri, Projeksiyonlar
Panasonic PT-RS11K 12000 lümen Lazer Projeksiyon Cihazı
| Marka | Panasonic |
|---|






















There are no reviews yet.