| Parlaklık Aralığı | 6001-10000 lümen |
|---|---|
| Parlaklık | 6500 lümen |
| Gerçek Çöz. | 1920×1200 Çözünürlük |
| Kontrast Aralığı | 5001-10000:1 |
| Teknoloji | Lazer |
| Marka | Panasonic |
| Projeksiyon Türü | Profesyonel Projeksiyon |
| Görüntü Oranı | 16:10 |
| Maksimum Çöz. | 1920×1200 |
| Kontrast | 10000:1 |
| Lamba Ömrü | 20000 Saat |
| Eko Lamba Ömrü | 20000 saat |
| Lamba Tipi | Laser Diode |
| Lamba Kodu | NA |
| Lens Oranı | 1.7 –2.4 |
| Video Uyumluluğu | 1080(1125)24p 480p(525p) WUXGA(1920×1200) 1080(1125)25p 576i(625i) VGA(640×480) 1080(1125)50i 1080(1125)50p 1080(1125)60i 1080(1125)60p 720(750)50p 480i(525i) 1080(1125)30p 720(750)60p 1080(1125)24sF 576(625p) |
| Giriş Birimleri | BAĞLANTI TERMİNALLERİ |
| HDMI | Var |
| D-Sub 15 pin ( VGA ) | Var |
| Composite Video | Var |
| S-Video | Var |
| USB Tip A | Yok |
| Component Video ( RGB ) | Var |
| 3.5mm Stereo Mini Jack | Var |
| DVI-D | Var |
| DVI-I | Yok |
| HD-SDI | Var |
| 5 x BNC | Var |
| Mini HDMI | Yok |
| Displayport | Var |
| 3D-Sync | Yok |
| RCA (Sağ. Sol) | Var |
| Mikrofon | Var |
| Kontrol Portları | BAĞLANTI TERMİNALLERİ |
| RS232C | Var |
| RJ45 ( Network ) | Var (HDBaseT) |
| M3 Remote | Var |
| USB Tip B | Var |
| 12V Trigger | Yok |
| GPIO | Yok |
| Çıkış Birimleri | BAĞLANTI TERMİNALLERİ |
| D-Sub 15 pin VGA (Çıkış) | Var |
| Mini Jack 3.5mm (Out) | Var |
| Fan Sesi | 35 dB |
| Eko Fan Sesi | 35 dB |
| Ekstra Özellikler | DIGITAL LINK 100 BaseTX PJLink 360 derece kullanım 1 Chip DLP projeksiyon SD-SDI Full HD Pj-Link SOLID SHINE Laser Teknoloji 24/7 opreration 3G-Sdı HDCP HD-SDI Art Net Deep Color |
| Lens Shift | Var |
| Yatay Lens Shift | 50 |
| Dikey Lens Shift | 30 |
| Keystone | Var |
| Yatay Düzeltme | 45 |
| Dikey Düzeltme | 40 |
| Kullanım Şekli | Film veya Cam ile Arkadan Yansıtma Tavana Asarak Masaüstü |
| Hoparlör | Yok |
| Boyutlar (WxHxD) | 498x200x538mm |
| Ağırlık | 23 kg |
| Tasarım | Siyah |
| Enerji Tüketimi | 720W |
| Güç Kaynağı | 100 ~ 240 V / 50 ~ 60 Hz |
| Kutu Aksesuarları | Garanti Belgesi Güvenlik Kartı Uzaktan Kumanda Ve Piller VGA Bilgisayar Kablosu Kullanım Kılavuzu (CD) Güç Kablosu |
| Garanti | 2 yıl |
| Teslimat Seçenekleri | Aynı Gün Kargo |
| Ağırlık Aralığı | 10+ |
Lazer Projeksiyon, Projeksiyon ve Sistemleri, Projeksiyonlar
Panasonic PT-RZ670 6500 lümen Lazer Projeksiyon Cihazı
| Marka | Panasonic |
|---|






















There are no reviews yet.