| İşlevsel | |
| Okuyucu | 1D |
| İşletim Sistemi | Android 5.1 / 6.0 |
| İşlemci | Yüksek performanslı dört çekirdekli 1.3 GHz İşlemci |
| Ram/Rom | 2GB Ram/16GB Rom |
| Genişletme Yuvası | 32 GB’a kadar mini SD kart |
| Ekran | 4.7 inç, 1280 x 720 Yüksek çözünürlük |
| Dokunmatik Panel | Kapasite dokunmatik panel |
| Gsm | Yok |
| Pil | 3.7V, 3300mAh Lityum polimer pil |
Android El Terminali, Barkod Sistemleri, El Terminali
Sewoo NBP60 1D (Gsm’siz) Android El Terminali
El Terminali
| Marka | Sewoo |
|---|
Based on 0 reviews
0.0 overall
0
0
0
0
0






















There are no reviews yet.