Teknik Özellikler :
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Marka | : Sony |
| Teknoloji | : LCD |
| Projeksiyon Türü | : İş – Eğitim |
| Parlaklık | : 4000 ANSI lümen |
| 3D Özellik | : Yok |
| Kablosuz Kullanım (WiFi) | : Yok |
| Görüntü Oranı | : 16:10:00 |
| Gerçek Çözünürlük | : 1920×1200 |
| Maksimum Çözünürlük | : 1920×1200 |
| Kontrast | : 8000:1 |
| Lamba Ömrü | : 20000 Saat |
| Eko Lamba Ömrü | : 20000 Saat |
| Lens Oranı | : 1.39-2.23 |
| Lamba Kodu | : Lazer |
| Lamba Tipi | : Lazer |
| Ethernet Arabirimi | : Yok |
| PJ Link | : Yok |
| AMX Kontrol | : Yok |
| Crestron Kontrol | : Yok |
| Video Uyumluluğu | : 480i(525i), 576i(625i), 480p(525p), 576(625p), 720(750)60p, 720(750)50p, 1080(1125)60i, 1080(1125)50i, 1080(1125)25p, 1080(1125)24p, 1080(1125)24sF, 1080(1125)30p, 1080(1125)60p, 1080(1125)50p, VGA(640×480), WUXGA(1920×1200) |
| HDMI | : Var |
| MHL | : Yok |
| VGA | : Var |
| Component Video | : Var |
| Monitör Out | : Var |
| Composite Video | : Var |
| S-Video | : Var |
| USB Tip A | : Yok |
| USB A Power | : Yok |
| USB Tip C | : Yok |
| 3.5mm Stereo Mini Jack | : Var |
| DVI-D | : Var |
| DVI-I | : Yok |
| HD-SDI | : Yok |
| 5 x BNC | : Var |
| 3D-Sync | : Yok |
| RCA (L/R) | : Var |
| Mikrofon | : Var |
| Kontrol Portları | : Bağlantı Terminalleri |
| RS232C | : Var |
| RJ-45 | : Var |
| M3 Remote | : Yok |
| USB Tip B | : Yok |
| 12V Trigger | : Yok |
| GPIO | : Yok |
| Çıkış Birimleri | : Bağlantı Terminalleri |
| Stereo Mini Jack 3.5mm | : Var |
| Fan Sesi | : 35 dB |
| Eko Fan Sesi | : 28 dB |
| Lens Shift | : Var |
| Yatay | : 60 |
| Dikey | : 32 |
| Keystone Correction | : Var |
| Yatay Düzeltme | : 30 |
| Dikey Düzeltme | : 30 |
| Kullanım Şekli | : Film veya Cam ile Arkadan Yansıtma Tavana Asarak Masaüstü |
| Hoparlör | : NA |
| Boyutlar (WxHxD) | : 390x134x487mm |
| Ağırlık | : 11 kg |
| Tasarım | : Beyaz |
| Enerji Tüketimi | : 449 W |
| Güç Kaynağı | : 118 ~ 240 V / 50 ~ 60 Hz |
| Garanti | : 2 Yıl |
| Kutu Aksesuarları | : Garanti Belgesi Güvenlik Kartı Uzaktan Kumanda Ve Piller VGA Bilgisayar Kablosu Kullanım Kılavuzu (CD) Güç Kablosu |
| Ekstra Özellikler | : Motorlu Geniş Lens Kaydırma, Otomatik Filtre Temizleme, Motorlu Standart Yakınlaştırma Lensi ve Zengin Lens Seçeneği, Yan Yana Yansıtma, DICOM GSDF Simulasyon Modu |























There are no reviews yet.